Podczas recovery blue screen" big problem"

Witam. Problem polega na tym ze miałem zamiar sprzedac laptopa i postanowilem wgrac system na nowo przy pomocy HP recovery aplikacji oryginalnej w laptopie HPG3 i więc zaczeło sie od tego ze w połowie tego całego procesu wyskoczył mi blue screen. i proces nie został ukonczony i teraz wyskakuje mi okienko System Windows nie moze ukonczyc instalacji aby zainstalowac system Windows ponownie na tym komputerze, uruchom ponownie instalacji i klikajac ok komp sie resetuje i tak cały czas nie moge właczyc trybu awaryjnego probowałem wciskac F8 itd ale nie wiem jak to odpalic probowałem robic pendrive bootowalny z tej strony (https://www.microsoft.com/pl-pl/software-download/windows8) ale nie rusza jak to ogarnac wie ktos ?? Dodam ze komp działął normalnie itd a teraz trup.

Proponuję telefon do komórki wsparcia technicznego HP i rozmowę z konsultantem. Wskazane może być zamówienie za jego pośrednictwem lub w dziale sprzedaży HP zestawu płyt recovery do odtworzenia systemu ze sterownikami (trzeba podać rodzaj, typ i nr seryjny komputera).