Podczas uruchamiania Gadu-Gadu system się zawiesza

witam wszystkich

od jakiegoś czasu zauważyłem że gadu-gadu blokuje mi komputer

usunąłem gg jakiś czas temu , po czym pobrałem i zainstalowałem od nowa najnowszą wersję z portalu gadu gadu

jednak problem pozostał ,gg blokuje nadal komputer przy próbie uruchomienia komunikatora komputer się zawiesza a nawet sam restartuje

w czym może być problem

za podpowiedź z góry dziękuję

Chcesz mieć gadu gadu, to musisz wpierw usunąć gadu gadu. Najlepiej odinstalować Geek Uninstaller portable, czy Wise program Uninstaller portable. Male programy a po odinstalowaniu wyszukują resztki, ustawienia i wpisy. Potem trzeba w wyszukiwarkę wpisać gadu i wszystko usuwać. Potem trzeba uruchomić regedit.exe i edycja, znajdź, gadu, znajdź następny i usuwaj, aż będzie pisało, że zakończone wyszukiwanie. Potem lekki program JetClean usunie pozostałe błędne ścieżki i wpisy i można przystąpić do zainstalowania gg. Problemy z gg powstają zwykle i niezwykle, ze robi się crash z activexem adobe flash player. Wpier przeinstaluj sobie adobe flasch player 32 bit, bo gg to aplikacje 32 bitowe, i dopiero wtedy instalujesz gg. Wystarczy, że nie odnajdziesz jednego blokującego ustawienia w settings, i masz wciąż problem. Pobierz sobie na pulpit malutki WiseJet Search portable i korzystaj z dokładnego wyszukiwania. Właśnie przeinstalowania adobe flash player uszkadzają gg. Najlepiej odznacz z autostartu i uruchamiaj w razie potrzeby.