Podczas "większego wysiłku" muzyka z YouTube trzeszczy

Dziś po powrocie ze szkoły jak zwykłe włączyłem przeglądarkę, YT i włączyłem muzykę. Nigdy tak nie było że jak otwierałem nową kartę i ładowałem np. facebooka to muzyka przez chwilę była spowolniona i trzeszczała a dzisiaj tak jest. Jest na to jakaś rada? Wystarczy głupie przełączanie kart i już dźwięk się deformuje wygląda to na uszkodzenie głośników ale przecież muzyka nie odtwarzałaby się wolniej z powodu głośników… System był niedawno przeinstalowany (w lutym) nie mam syfu a mimo wszystko się zacina. Poradzi mi ktoś coś oprócz słuchania muzyki z innego źródła?

Mam to samo!! Też bardzo bym chciał wiedzieć.

Ja jednak doszedłem do wniosku, że to coś z systemem bo jak założyłem słuchawki to też był taki dźwięk postrzępiony :|. Ehh muszę kombinować.

nie ma żadnej różnicy między głośnikami a słuchawkami, przecież sygnał jest z tego samego źródła!

Tak i wiem, że to jest wina systemu a nie głośników jednocześnie wykluczyłem opcję, że głośniki się zepsuły czy coś nie łączy. Winowajcą u mnie okazało się GG jak wyłączę jest okej jak mam włączone to trzeszczy.

Spróbowałeś zreinstalować sterowniki dźwięku?

Baleburg - To nie ma nic wspólnego ze sterownikami dźwięku! ! ! Nie wprowadzaj w błąd !

Rozwiązanie 1: Wyłącz 2 flashe

U mnie pomogło