Podczas włączania gier i filmików pojawia się BLUE SCREEN ;/

Witam pewnie sie powtarzam jesli chodzi o problem i nie umiejetnie posluguje sie forum z gory sory.

Mam problem taki ze wysypuje mi sie XP (sp2) jak wlacze jakis filmik avi itd…albo jak odpale jakas gre. Zawsze w tym samym czasie. Czasami tez przy ladowaniu windowsa pojawia sie pulpit i po chwili b.screen. kompa mam raczej nowego bo ma 3-4 miechy. wczesniej pojawial sie problem ale zadko…teraz juz pojawia sie zawsze. nie instalowalem zadnych nowych sterow ani programow. Odinstalowalem stare stery od grafy bo to mi tylko przyszlo na mysl ale to nic nie dalo. Macie jakies pomysly ? ktos mial podobne symptomy? Dzieki z gory Pozdrawiam

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post.

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

W tym celu proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie prośby będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

ozh , odinstaluj wszystkie kodeki i zainstaluj KLite Codec Pack.

Odczytaj pliki DMP i daj je na forum (wrzuć je na jakiś serwis typu wklejto.pl, a tu daj linki). Instrukcja odczytywania plików DMP

kodeki odinstalowałem, zainstalowałem nowe ale to nic nie dało. Postępowałem wg instrukcji, a coś chyba nie do konca dobrze wyszło… http://wklejto.pl/7246.

Podam moja konfiguracje:

Typ procesora DualCore Intel Core 2 Duo E6550, 2333 MHz (7 x 333)

Plyta ASUS P5K

Pamięć fizyczna 2048 MB (DDR2-800 DDR2 SDRAM) Kingston

Karta wideo NVIDIA GeForce 8600 GT (512 MB)

Dysk fizyczny seagate ST3250410AS (232 GB, IDE)

A jaki zasilacz?(marka + moc)

Witam. zasilacz chieftec 500W.

Ale mam nowy system i jak narazie wszystko dziala bez zarzutu.

Troche to dla mnie dziwne…no ale. moze komus cos to pomoze…dzieki za pomoc i Pozrawiam :smiley:

Do zasiłki chyba nie ma co się czepiać.

Nie umiem odczytywać tego DMP ale że BSOD wyskakuje gdy grafike się dociąży to może być właśnie wina karty i/lub sterowników.

Pomiędzy instalem sterów czyściłeś kompa Driver Cleaner’em?

nie robilem tego ale mysle ze by pomoglo. Jak narazie z nowym systemem wszystko w porzadku. :slight_smile: