Podczas włączania gry pojawia się niebieski ekran

Witam. W sierpniu kupiłem nowy komputer. Na początku października chciałem zagrać w grę komputerową (średnio wymagającą) komputer pokazał mi niebieski ekran z napisami. Działo się tak tylko, gdy chciałem pograć lub obejrzeć film po zrobieniu innej czynności na komputerze, np. włączenia neostrady, ale też wejściu w jakikolwiek plik, folder. Trzeba było zrestartować i nie robiąc nic wcześniej włączyć grę. Tak jest od października, a przecież to nowy komp! Gram w gry takie jak Need for Speed, Fifa, PES czy Europa Universalis.

Mam taki sprzęt (nie wiem czy przydadzą się aż takie szczegóły):

obudowa - SC 400W

zasilacz - właśnie tego nie wiem, ale powinien być dobry bo nie kupowałem w media markcie itp. no i ma gwarancję na rok

płyta główna - ASUS P5K PRO

cpu - intel E8400

pamięć - 2 x 1024 MB

napęd optyczny - ASUS

FDD - ALPS

HDD - SM 500 GB

karta graficzna - Ge Force 8600 GT/512

RAM sprawdzałem już MemTestem i wszystko było dobrze.

Na tym niebieskim wyskakuje coś o zrzucie pamięci fizycznej i napisane jest (chyba ważne):

xxx STOP: 0x0000000A (0x00000016, 0x0000001C, 0x00000000, 0x804FA13E)

Nie znam się dobrze na komputerach, więc bardzo proszę o pomoc, bo to przecież nowy komputer!

OTy kosmos.JNJN

Aby dowiedzieć się więcej, czego dotyczył bluescreen, odczytaj plik DMP. Zrób to wg tej instrukcji :arrow: Czytanie DMP

Sprawdź teraz, czy są jakieś pliki DMP.

jest ich dużo aż 123

gdy sprawdzałem różne to był zawsze plik: atkosdmini.dll w folderze C:\WINDOWS\system32

chodzi o sterownik?