Podczas zamykania Windows 10 pojawia się okienko odnośnie mediów (filmy, muzyka)

Witam. Mam ciąg dalszy problemów z Windows 10. Tak jak w temacie - pojawia się okienko z charakterystyczną animacją, trudno mi opisać bo to trwa chwilę i system się zamyka. Antywirusy nic nie znajdują, a mnie to mierzi, że coś jest nie tak. Czy ktoś pomoże? Jestem dostępny popołudniami.

Dodam jeszcze że gdy kliknę myszką przeskakuje mi o dwa nie o raz. Zdarza się rzadko ale się zdarza.

Może popołudniami zrób kopię cennych plików, sterowników i postaw od zera Windows 10 22H2?

Właśnie tworzę pendrive. Mam takie pytanie, chodzi mianowicie o Combofixa. Kiedyś uratował mi życie, oczywiście w przenośni (usunął mi okup). Skoro coś siedzi w moim kompie, którego nie wykrywają znane antywirusy, to może zapodać Combofixa. Mam tylko pytanie, bo w instrukcji nie ma Windows 10, ale nie ma też że nie wolno. Ściągnąłem i pokazało, że może uszkodzić kompa. Ryzykować czy od razu nowy install Windows 10?

Znalazłem odpowiednik Combofixa pod Windows 10 - wujek google pokazał forum dobreprogramy. Na razie bez objaw/

Jednak jest problem, chodzi o Defender Offline, wykrzacza się przy 91 procent. Czy ktoś może przejrzeć logi FRST, chciałbym aby wszystko działało bez zarzutów. Zawsze mogę wrzucić na polecenie.

To z reguły tak działa.
Zajrzyj tu.
C:\Windows\Microsoft Antimalware\Support\msssWrapper.log
Otwórz „notatnikiem” msssWrapper.log i przeleć na koniec. Powinien być pod data skanowania następujacy wpis.
Offline scan completed with 0x00000000

Sprawdź.

Scan completed successfully, attempting to clean any active malware. Number of threats from scan: 0
Mam też taki wpis oprócz tego, który ty podałeś.
Offline scan completed with 0x00000000
Czyli nie ma błędu. Dziękuję za zainteresowanie i pomoc w uspokojeniu nerwów. Nerwosol zamienię na forum dobreprogramy. Temat do zamknięcia.

Ten temat został automatycznie zamknięty 30 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.