Poddział w dziale bezpieczeństwo - wirusy z fb i qooqle.com

Ostatnio zauważyłem, że forum dobrychprogramów w dziale bezpieczeństwo jest dosłownie zalewane przez sieroty z problemami “wirus z facebooka - pomocy?!?!?!?! Logi” i "qooqle.com - jak to usunąć? !!

Jestem podobnego zdania.

A co Ci to przeszkadza? I co to ma wspólnego z portalem?

Fakt, w zły dział wpakowałem, miało być w “o forum” :slight_smile:

Co mi przeszkadza? Przeszkadza mi to, że np inne tematy na stronie głównej są niewidoczne przez to, że tematy o qooqle i wirusach z fb są niemalże co chwilę dodawane. Ogólnie wprowadza to nieporządek i przydałoby się wpakowanie wszystkich tych problemów do jednego wątku albo zrobić im oddzielny poddział.

Ja również zauważyłem, że ostatnio tematy związane z wirusem z Facebooka, to prawdziwa plaga w dziale Bezpieczeństwo, więc dałem pomysł, żeby przykleić temat z uniwersalną instrukcją jego usuwania.

propozycja-przyklejenia-tematu-dzialu-bezpieczenstwo-t458196.html

Napisałem na PW do moderatora Kaka’.Moderator zgłosił pomysł do administracji, i moderacji forum, ale jeszcze nie dostałem odpowiedzi, odnośnie decyzji.

Jestem tego samego zdania bo niestety ale rzygać się chce tymi sierotami z fb,ale nie pisze za dużo bo znowu mi się oberwie od moderatorów ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ]

Czyli jeżeli te tematy byłyby w oddzielnym poddziale, to nie pojawiałyby się na żadnej liście z nowymi postami? Tak samo gdyby zamiast 10 tematów byłby podbijany jeden zbiorczy temat - nie mówiąc o bałaganie w takim wątku z punktu widzenia osób tam pomagających? :shock:

To jest tylko i wyłącznie twoje subiektywne zdanie i na szczęście.

Trojan z FB na szczęście już jest mniej aktywny, a każda infekcja wymaga indywidualnego rozpatrzenia.

Temat uważam za wyczerpany.

Kłódka.