Podejrzana aplikacja "T" przedłużająca zamykanie systemu i logi do sprawdzenia

Cześć.

Od kilku tygodni przy wyłączaniu komputera raz na jakiś czas wyskakuje mi okienko treści aplikacja „T” uniemożliwia zamknięcie i mam dwa przyciski „Zamknij mimo to” lub "Anuluj. Jak na zdjęciu: Zdjęcie problemu Nie klikając nic komputer się i tak zamknie prawidłowo. Bardzo nie pokoi mnie co, to za dziwna aplikacja, może jakiś wirus? Skanowałem komputer windows defender, eset online scanner, malwarebytes, hitmanpro, ale żaden niczego niepokojącego nie znalazł. Z racji tego, że Windows był już dosyć mocno zabrudzony wczoraj zrobiłem format, ale problem nadal występuje. Bardzo proszę o sprawdzenie moich logów , bo jestem tym mocno zaniepokojony. Pozdrawiam

FRST
Shortcut
Addition

Jak zrobiłeś format? Zainstalowałeś czysty system?

Tak czysty system pobrany z oficjalnej strony Microsoft. Instalowany za pomocą pendrive. Wszystko oczywiście na czysto.

Jak masz coś z logi (Logitech) to spróbuj wyłączyć ich oprogramowanie.

Niewykluczone, że to nowy błąd:

(tajemnicze „G” blokowało w 2019).

3 polubienia

Tak mam dokładnie tą samą aplikacje zainstalowaną o której piszą w tamtych tematach. Nie dawno kupiłem właśnie mysz bezprzewodową od Logitech i ten program mi samo zasugerowało do zainstalowania. Nie będę go usuwał, bo po co skoro komputer się zamyka i tak sam prawidłowo tylko chwilkę dłużej. Najważniejsze, że nie jest to żadne złośliwe oprogramowanie i mogę spać spokojnie. Dziękuję bardzo wszystkim za pomoc i zainteresowanie moim problemem.

2 polubienia

Ten temat został automatycznie zamknięty 90 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.