Podejrzanie tani laptop

Witam

 

Natknąłem się na taki sklep w necie i taką oferetę laptopa

Wydaję się to jakoś podejrzanie tanio…

Miał ktoś jakieś do czynienia z tym sklepem?

Oczywiście nie traktuję tej oferty poważnie,że już kupuje 20sztuk :slight_smile:

 

pozdrawiam

 

 

http://www.aliexpress.com/item/New-Brand-i7-2677-8GB-RAM-120G-SSD-NV-GT520M-W7P-NX-V7AAA-001/1867864102.html

Skoro sklep ma zero opini, to odpowiedz sobie sam…

To nie jest sklep, a osoba która wystawiła tę ofertę ma poniżej 10 “komentarzy”.

Samo aliexpress jest zaufane, jednak nie każdy sprzedawca ma dobre komentarze. Aukcja nie jest dokładnie opisana, brak prawdziwych zdjęć. Akurat tak tanio, to nawet odnowionego o tych podzespołach byś nie dostał. :smiley:

To pytanie to na poważnie? o.O

Za tyle no nie wiem czy byś pamięć do tego laptopa kupił ^ ^

No poważnie coś tu nie gra. Sam system kosztuje więcej niż cały lapek. Zamówiło wielu, na razie nie ma ocen.

 

 

Normalne DDR3 do lapków.

Pewnie dostaną jakieś 7 calowe ustrojstwo, z ichnim procesorem i7 i 256MB pamięci RAM ładnie zafałszowane do 8-16GB - chińczyk potrafi. 

 

Inteligentny człowiek od razu by się zorientował, że to śmierdzi przekrętem…

 

4gb może tak ale nie 8.

To zwykłe oszustwo, ani podanego producenta ani żadnych innych szczegółów . Na stronie pisze tylko “New Brand i7-2677 8GB RAM 120G SSD NV GT520M W7P NX.V7AAA.001”, co od razu może u większości wzbudzić podejżenia. i 54 dolary? Niemożliwe. Jak dobrze wiem, dolar na Polskie złote to 3 zł, więc pomnóżmy 54 x 3 co da nam 162 (zł). Lista zamawiających też pewnie fałszywa, by skusić naiwnych do kupna tego czegoś, co na pewno nie jest kompem.

Może się okazać, że sprzedający niema na stanie sprzedawanego sprzętu i wtedy zostaje nam odzyskiwanie pieniędzy od serwisu - działa i zwracają całą zapłaconą kwotę. Pisałem o tym ostatnio na swoim blogu.