Podejrzanie tani laptop

(artide2) #1

Witam

Natknąłem się na taki sklep w necie i taką oferetę laptopa

Wydaję się to jakoś podejrzanie tanio...

Miał ktoś jakieś do czynienia z tym sklepem?

Oczywiście nie traktuję tej oferty poważnie,że już kupuje 20sztuk :slight_smile:

pozdrawiam

http://www.aliexpress.com/item/New-Brand-i7-2677-8GB-RAM-120G-SSD-NV-GT520M-W7P-NX-V7AAA-001/1867864102.html

(Grosjean) #2

Skoro sklep ma zero opini, to odpowiedz sobie sam...

(ADR1991) #3

To nie jest sklep, a osoba która wystawiła tę ofertę ma poniżej 10 "komentarzy".

(michq) #4

Samo aliexpress jest zaufane, jednak nie każdy sprzedawca ma dobre komentarze. Aukcja nie jest dokładnie opisana, brak prawdziwych zdjęć. Akurat tak tanio, to nawet odnowionego o tych podzespołach byś nie dostał. :smiley:

(Piotrek2255) #5

To pytanie to na poważnie? o.O

(maew) #6

Za tyle no nie wiem czy byś pamięć do tego laptopa kupił ^ ^

(ra-v) #7

No poważnie coś tu nie gra. Sam system kosztuje więcej niż cały lapek. Zamówiło wielu, na razie nie ma ocen.

Normalne DDR3 do lapków.

(Piotrek2255) #8

Pewnie dostaną jakieś 7 calowe ustrojstwo, z ichnim procesorem i7 i 256MB pamięci RAM ładnie zafałszowane do 8-16GB - chińczyk potrafi. 

Inteligentny człowiek od razu by się zorientował, że to śmierdzi przekrętem...

(maew) #9

4gb może tak ale nie 8.

(StarterX4) #10

To zwykłe oszustwo, ani podanego producenta ani żadnych innych szczegółów . Na stronie pisze tylko "New Brand i7-2677 8GB RAM 120G SSD NV GT520M W7P NX.V7AAA.001", co od razu może u większości wzbudzić podejżenia. i 54 dolary? Niemożliwe. Jak dobrze wiem, dolar na Polskie złote to 3 zł, więc pomnóżmy 54 x 3 co da nam 162 (zł). Lista zamawiających też pewnie fałszywa, by skusić naiwnych do kupna tego czegoś, co na pewno nie jest kompem.

(olmeca) #11

Może się okazać, że sprzedający niema na stanie sprzedawanego sprzętu i wtedy zostaje nam odzyskiwanie pieniędzy od serwisu - działa i zwracają całą zapłaconą kwotę. Pisałem o tym ostatnio na swoim blogu.