Podejrzenie infekcji... nieaktywne okno AutoUpdate XP SP3

Witam.

Proszę o sprawdzenie logów.

HijackThis

ComboFix

KasperskyOline

Przyczyna alarmu to nieaktywne okno automatycznych aktualizacji, które wyglada następująco >>> nieaktywne automatyczne aktualizacje

Dodatkowe informacje: klucze w rejestrze sprawdzone, usługi obsługujące AU są odpalone (Uruchomione >> Automatycznie), reinstalacja usług nie przyniosła efektu.

Pozdrawiam. Dziękuje.

Wklej wszystko na wklej.org,u mnie nie działa wklejto.pl :frowning:

A mi działa :!:

Nie moja wina chyba,że u mnie nie działa…Jeśli u Ciebie działa to sprawdź logi ;]

Wstawka we wklej.org.

HijackThis

ComboFix

KasperkyOnline

… ufff… jakoś się udało… :D… U mnie też działa, ale nie o to chodzi, jak komus nie chodzi to zrobimy żeby chodziło :smiley: … przecierz jest wstawka … nie ma sprawy … czekam na porady …

Mi log z HijackThis wydaje się na czysty.

A co z resztą logów?

Jakie są wyniki?

fastman92 A mi sie wydaje że jest brudny…

fix w hijackthis

otwórz notatnik i wklej

Z menu Notatnika -> Plik -> Zapisz jako -> Zmień rozszerzenie z .txt na wszystkie pliki -> zapisz pod nazwą Fix.reg

Uruchom ten plik, uruchom ponownie komputer

usuń ręcznie folder C: \Qoobox , usuń instalkę Combofix z dysku.

Przeczyść komputer Ccleanerem

Wykonaj optymalizację autostartu

Poprawki nie pomogły :-/…

Przeskanuj system programem Dr.Web CureIt! -> http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … It!+4.44.5

Witam.

Problem rozwiązany. To nie infekcja. :smiley:

Odsyłam do innego mojego tematu >>> Nieaktywne okno Automatycznych Aktualizacji XPHomeSp3 <<< gdzie równolegle prowadzona była próba rozwiązania tego problemu pod innym kątem i w końcu się udało.

Dziękuję wszystkim za pomoc i życzę miłego uzdrawiania swoich systemów. :smiley: