Podejrzenie kradzieży zdjęcia

Witam. Od razu piszę, nie bardzo wiedziałem gdzie mógłbym zamieścić mój problem dlatego też, jeśli trzeba proszę o przeniesienie tematu do odpowiedniego działu, ale do rzeczy:

Zacząłem na pewnym czacie pisać z taką dziewczyną i mam tylko jej jedną fotkę, dodatkowo mam podejrzenie że może to być skradziona fotka innej dziewczynie na fb lub innym portalu społecznościowym, innymi słowy ta dziewczyna z którą piszę może być FAKE!..w zwiazku z tym, czy istnieje jakiś sposób żeby za pomocą samego zdjęcia można było zobaczyć do kogo naprawdę ono należy?..probówałem wyszukiwać obrazem google, ale niestety nie daje rady, bo chyba fb ma jakieś zabezpieczenia żeby nie wyszukiwać fotek na tej stronie…za pomoc będę niezmiernie wdzięczny no i uratowalibyście mnie od być może fejkowej znajomości :stuck_out_tongue_winking_eye: Pozdrawiam i czekam na wszelką pomoc.

Po prostu się z nią spotkaj.

a oprócz spotkania, można to jakoś zweryfikować tak jak napisałem wyżej?

Niech przyśle nową, aktualną :slight_smile:

Na zdjęciu niech trzyma dzisiejszą gazetę :joy:

2 polubienia

Albo jutrzejszą :stuck_out_tongue_winking_eye:

Tak.Bardzo prosto. Poczekaj do walentynek i wyslik kartkę, w liście poleconym. Do odebrania trzeba okazać dokument, a Stefan 47 może mieć niejakie trudności by udowodnić, że nazywa sie Jolka 13.

Nie sądzę, żeby dostał adres :slight_smile:

I wystarczy ten sam adres :stuck_out_tongue_winking_eye:

Zwykle tak, ale niech doda ZPO i (jak jest) do rąk własnych:P

OK. Żart, ale można zawsze, niby przypadkowo na skypie wysłaź rozmowe wideo, nie głosową.