Podejrzenie o szpiegach na dysku

Witam,

Moja żona Dorota ostatnio zauważyła że ktoś włamał się jej na konto na portalu Facebook, zaniepokojona tym faktem powiedziała mi o tym i kazała bym jak najszybciej jej wszystko sprawdził. PC Tools Spyware Doctor niczego nie wykrył ale że moja kochana sądzi że „Ty się nie znasz” to zrobiłem razem z nią logi z jej laptopa i tutaj wam wysyłam. Czy moglibyście je sprawdzić i powiedzieć czy komputer jest czysty czy może ma jakieś wirusy itp.

PS: Dziś moja ukochana sądzi że ktoś jej się włamał na GG ponieważ nie mogła go włączyć i musiała zainstalować jeszcze raz a hasło miała takie samo jak no fb.

Oto logi:

1)OTL

2)Extras

ściągnij to i po aktualizacji przeskanuj - http://www.dobreprogramy.pl/Malwarebyte … 13117.html

powinno pomóc -pozdrawiam :slight_smile:

“Fejsbuk” obok Twittera to chyba najbardziej atakowane teraz portale społecznościowe - warto uważać, bo co miesiąc praktycznie mówi się jak nie o wycieku haseł, to jakiś innych próbach złamania “zabezpieczeń” portalu lub naciągnięcia uczestników na instalowanie fałszywego oprogramowania. Kradzież haseł może być możliwa z prostego powodu - logujący nie stosują szyfrowania loginów i haseł…tu dobrym rozwiązaniem jest darmowy KeyScrambler - dodatek do IE i Firfoksa. To część tylko zabezpieczenia - druga to skuteczny anti-logger czyli program przeciwko szkodnikom przechwytującym uderzenia w klawiaturę, zrzuty ekrany i wiele innych…bardzo dobrze i skutecznie można ochronić swój komputer darmową wersja SpySheltera , chyba najbardziej skutecznego oprócz Zeman AntiLogger programu przeciw takim szkodnikom. SpyShelter jest po polsku i wystarczy być na domyślnych ustawieniach, choć można oczywiście ustawić wg wskazówek z rożnych forów.

A w logach nic nie ma?