Podejrzenie podsluchiwania komputera

(Wayroo) #1

Witam. Podejrzewam że ktoś podsłuchuje mój komputer. Co i jak to nie wiem ale zrobiłem skan komputeraa programem FRST. Nie mogę dodawać plików więc dodam link z megawrzuta.

https://megawrzuta.pl/filesgroup/a36cadb0c9df924fa35f464866b5f068.html

Proszę o pomoc w tej sprawie bo bardzo mnie ona niepokoi oraz jeśli coś więcej musze zrobić także mówcie.

(Wayroo) #3

Musiałem przeczytać na czym to podlega. Po prostu za dużo rzeczy mi sie ze soba zgadza. Bardziej nazwał bym to lekko paranoją i podejrzzliwościa. Wiec niech odpowie tu osoba ktora moze to ogarnac

(GioWDS) #6

Na moje czysto.

(iJuliusz) #9

Witam.
@Wayroo Zrób co następuje.

1. Pobierz ADWCleaner, uruchom z Uprawnieniami Administratora, uruchom skanowanie i oczyść, wklej plik wynikowy.
  2. Zrób nowe skanowanie FRST i wklej nowe pliki.
  3. Pliki wynikowe i logi możesz wstawić według poradnika poniżej. Pliki muszą zostać wklejone od Pierwszej do Ostatniej linijki.

@GioWDS Skąd ten wniosek? Nie zauważyłeś, że logi są umieszczone nieprawidłowo i nie są kompletne?

1 Like
(GioWDS) #10

To daj znać co znalazłeś w prawidłowo umieszczonych logach - w sensie z ukośnikami.

(zbigg47) #11

W tym dziale analizy raportów FRST dokonują zgodnie regulaminem uprawnione osoby tj. Acorus, Atis, iJuliusz oraz Moderatorzy
Więc zanim oni się nie wypowiedzą to powstrzymaj się ze swoją "opinią "

1 Like
(GioWDS) #12

Patrzy, a ja myślałem, że tylko oni mają prawo pisać skrypty. Nie wiem może jakiś inny regulamin czytałem.