Podejrzenie podsluchiwania komputera

Witam. Podejrzewam że ktoś podsłuchuje mój komputer. Co i jak to nie wiem ale zrobiłem skan komputeraa programem FRST. Nie mogę dodawać plików więc dodam link z megawrzuta.

https://megawrzuta.pl/filesgroup/a36cadb0c9df924fa35f464866b5f068.html

Proszę o pomoc w tej sprawie bo bardzo mnie ona niepokoi oraz jeśli coś więcej musze zrobić także mówcie.

Musiałem przeczytać na czym to podlega. Po prostu za dużo rzeczy mi sie ze soba zgadza. Bardziej nazwał bym to lekko paranoją i podejrzzliwościa. Wiec niech odpowie tu osoba ktora moze to ogarnac

Na moje czysto.

Witam.
@Wayroo Zrób co następuje.

  1. Pobierz ADWCleaner, uruchom z Uprawnieniami Administratora, uruchom skanowanie i oczyść, wklej plik wynikowy.
  2. Zrób nowe skanowanie FRST i wklej nowe pliki.
  3. Pliki wynikowe i logi możesz wstawić według poradnika poniżej. Pliki muszą zostać wklejone od Pierwszej do Ostatniej linijki.

@GioWDS Skąd ten wniosek? Nie zauważyłeś, że logi są umieszczone nieprawidłowo i nie są kompletne?

1 polubienie

To daj znać co znalazłeś w prawidłowo umieszczonych logach - w sensie z ukośnikami.

W tym dziale analizy raportów FRST dokonują zgodnie regulaminem uprawnione osoby tj. Acorus, Atis, iJuliusz oraz Moderatorzy
Więc zanim oni się nie wypowiedzą to powstrzymaj się ze swoją "opinią "

1 polubienie

Patrzy, a ja myślałem, że tylko oni mają prawo pisać skrypty. Nie wiem może jakiś inny regulamin czytałem.