Podejrzenie wirusa

Cześć!

Bardzo proszę o przejrzenie raportu z FRST, bo w drukarni powiedziano mi, jakby pendrive, który miał wcześniej kontakt z moim komputerem, był zawirusowany. Z góry dzięki!

Addition.txt (27,6 KB)
FRST.txt (17,7 KB)
Shortcut.txt (37,5 KB)

1 polubienie

Po co FRST format patyka. nie ma nad czym myśleć, To prn do druku?
JUlia, pendrive, to jest pierwszy wektor ataku wirusów.
W systemie jest OK. Materiały na patyku zapewne masz zewnątrz/od kogoś/
Tam bym szukał
Mogę Ci zrobić plik naprawczy, ale nie widzę potrzeby.
No i bym musiał na windę się przełączyć :slight_smile: )

Plik naprawczy można wstawić do pola na kod:

[code]
Tu dopuszczony kod naprawczy przez iJuliusza lub moderację
[/code]

Dopuszczalna też składnia markdown:

```
Tu dopuszczony kod naprawczy przez iJuliusza lub moderację
```

Składni html nie polecam:

<pre><code>Tu dopuszczony kod naprawczy przez iJuliusza lub moderację
Druga linia kodu
</code></pre>

Potem użytkownik sobie klika Ctrl+Y i wkleja.

Problem jedynie robi się, jak w pliku widzisz znaki jakie są gubione przez zwykłe pole na kod - kiedyś takie prezentowała betmariss w jakimś wątku.

Dzięki, format pendrive’a to dobry pomysł, zrobię to :). Ale myślę, że taki sygnał to dobra okazja do zrobienia sobie skanu i pokazania tutaj, fajnie, że nie znalazłeś nic niepokojącego

Przejrzałem jeszcze raz, jest OK, socjologia?

Ale co socjologia ;)?

Młody, po co to :clown_face: i tak pojęcia o tym nie masz. :crazy_face:

@kremuwa - udzieliłem odpowiedzi w wiadomości prywatnej. Możesz oznaczyć jako rozwiązanie.

W systemie nie widzę nic niepokojącego. Usunięcie tylko brakujących plików.

Uruchom FRST, wciśnij kombinację klawiszy ctrl + y. Otworzy się notatnik, do którego wklej zawartość skryptu. Zamknij i zapisz. W FRST kliknij „napraw”. → https://pastebin.com/raw/v2PWMcY9

@ Bromidum zgodnie z regulaminem działu Bezpieczeństwo nie masz prawa pisania skryptów naprawczych.
Patrz p.V pp.2 regulaminu:
2. Prawo do pisania skryptów mają obecnie użytkownicy: Acorus, Atis, iJuliusz oraz Moderatorzy. Sytuacja ta może się zmienić, co będzie skutkowało odpowiednim wpisem w tym punkcie regulaminu.

@zbigg47 - dziękuję za uwagę. Wspomniany punkt regulaminu uległ zmianie.

Ten temat został automatycznie zamknięty 180 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.