Podejrzenie włamania

Witam. Ostatnia natrafiłem na dość dziwna sytuacje w sekcji Logowania i Wylogowania na FB. Były tam nieznanie mi przypadki wylogowań jak i zalogowań z serwisu w dużej ilość. Wszystkie były podpisane jako moje ip. Używam internetu mobilnego z PLAY. Moje pytanie brzmi następująco czy możliwe jest to, że moi rodzice mogą mieć drugą karte sim o tym samym numerze poprostu kopie mojej karty (słyszałem, że w T-Mobile jest opcja Tandem, która to oferuje) i logują sie na mojego Facebooka oraz Messengera pod przykryciem mojego ip i dlatego wyświetlają mi się przypadki nieznanych mi zalogowań. Czy facebook wykryłby to jako nieznane urządzenie mimo iż ma to samo ip internetu mobilnego.

Trzymając się rzeczywistości to nie, nie miałoby to sensu. Jeżeli masz uwierzytelnianie dwuskładnikowe włączone to nikt raczej ci na konto nie wejdzie bez twojej wiedzy. Jeżeli fb ma jakieś konta dla nieletnich to nie wiem jak one działają.

Posiadam włączone uwierzytelnianie. W takim razie skąd mogą pochodzić te dziwne wylogowania na moim koncie? Jakie błedy FB czy co

To przez udostępnianie postów od innych osób i bezmyślne klikanie na linki. Najlepiej wszystko co nie jest związane z używanym przez nas urządzeniem usunąć by nie posłużyło do przesyłania z Twojego konta fałszywych informacji lub rozsyłania szkodliwego oprogramowania.

Mogą ją wyłacznie przejąć. Tylko ze wtedy twoja karta Sim po ok. 1-2 minutach ulegnie dezaktywacji i już się z niczym nie połączysz. Nigdzie nie wejdziesz. Urządzenie jest połaczeniowo “martwe”
Warunek. Musza iść do salonu Play i udowodnić ze to oni tę kartę zarejestrowali na siebie i dostać nową. Po co?
To o czym pisałeś ( Tandem), to usługa która pozwala na dodanie do karty sim drugiego numeru telefonu. Zamiast dwóch kart sim, jedna a na niej dwa numery ale tej samej sieci.

Tu ewentualnie w grę mogła by wchodzić instalacja przez nich w twoim systemie operacyjnym aplikacji która pozwala na kontrole twojego urządzenia lub posiadanie konta superAdmina i sprowadzenie twojego do roli klienta. Tak robią rodzice by kontrolować swoje pociechy.
Tyle ze to dotyczyło by kontroli czasu dostępu i blokady stron a nie wejścia na konto społecznościowe bo tu trzeba znać hasło
Twój problem to albo włamanie na konto FB albo bajzel na FB i przypadkowe logowania. Co jest, czytajac jaki tam burdel, całkiem możliwe czego sam kiedyś, gdy miałem tam konto doświadczyłem, logując sie na nie swoje.

Po czyms takim doszedłem do wniosku ze trzeba stamtąd wiać. Konto skasowałem.