Podejrzenie zainfekowania. Podmieniona strona w FF

Witam, zgłaszam się z prośba o prześledzenie loga ponieważ nie lubię gdy dzieje się coś na moim komputerze czego nie umiem/mogę wyjaśnić. Sytuacja wygląda następująco:

Podczas “surfowania po necie” klikałem sobie w zakładkę którą mam na pasku pod aby wejść na stronę FB. Strona się nie wczytała co mnie w sumie zdziwiło ale pomyślałem ze może po prostu padł mi net albo coś w ten deseń, automatycznie kliknąłem od razu zakładkę obok “ONET”. Moje zdziwienie było jeszcze większe gdy po chwili ładowania wczytała się strona “www.gadu-gadu.pl”. Od tamtej pory przez parę najbliższych minut KAŻDA próba wejścia na http://www.onet.pl kończyła się w taki sam sposób. Czy to poprzez w/w zakładkę, czy poprzez wpisanie adresu.

Sprawdziłem oczywiście od razu na drugim komputerze czy to może jakaś reklama czy inny dziwny event, ale tam Onet normalnie się wczytywał.

Problem był tylko i wyłącznie z tą jedna strona. Wszystkie inne wczytywały się normalnie ( nie licząc tej pierwszej próby z FB - co też w/g mnie jest dziwne).

Może i panikuje, ale jako że chodziłem ostatnio po rożnych dziwnych stronach i forach, nie wiem czy coś się nie przyplątało.

Z góry dziękuje za okazana pomoc czy też informacje.

http://wklejto.pl/116661

http://wklejto.pl/116663

Uruchom OTL i w okno (Własne opcje skanowania/Script)wklej:

Kliknij Wykonaj skrypt.Zatwierdź restart komputera. Zapisz raport, który pokaże się po restarcie. Następnie uruchom OTL ponownie, tym razem kliknij (Skanuj).

Pokaż nowy log OTL.txt oraz raport z usuwania.