Podejrzenie zhakowania komputera


(Mdrive747) #1

Witam,

Proszę o sprawdzenie logów, mam podejrzenie ze ktoś znów mi zhakował komputer. Wcześniej ktoś z nieznanego mi loginu logował się do fb, w historii znalazłam strony na które nigdy nie wchodziłam, po reinstalacji systemu i zmianie haseł do rutera, miałam jeszcze kilka dziwnych zdarzeń, m. in ktoś zatrzymał mi zaporę w avascie, innego programu anty nie jestem w stanie zainstalować z uwagi na nieznany błąd.

 

http://www.wklej.org/id/1265330/

http://www.wklej.org/id/1265332/

 

Dodam jeszcze ze słyszę w tle klikanie, tak jakby ktoś klikał myszka, wcześniej to klikanie nie ustawało i odbywało się w równych odstępach, teraz są przerwy. Tuż po reinstalacji tego problemu nie było.


(Semtex) #2

Witaj, popraw proszę tytuł tematu tak aby wstępnie informował o problemie, użyj przycisku EDYTUJ , który znajdziesz w prawym dolnym rogu Swojego posta-> następnie skorzystaj z opcji Użyj pełnego edytora. Dziękuję za uwagę.

Tip: Unikaj słów: “problem”, “help”, “pomocy” i.t.p. Tego typu słowa nie spowodują szybszej reakcji a mogą odnieść odwrotny skutek od oczekiwanego, tytuł tematu ma być skróconym opisem Twojego posta- powodzenia.

 

Na forum piszemy w języku polskim, używamy “ś, ć, ź, ż, ą, ę, etc.”, oraz znaków interpunkcyjnych proszę użyć przycisku EDYTUJ , który znajdziesz w prawym dolnym rogu posta i dokonać zalecanych poprawek, dziękuję za uwagę.


(Piotrus03) #3

Napewno ci nikt nie zhakował komputera bo byś słyszał głosy ale lepiej przeskanuj komputer malwarebytes Anti-Malware z tąd i usuń wykryte zagrożenia w tym programie http://www.malwarebytes.org/mwb-download/


(Mdrive747) #4

A co powiecie na to zdjecie?? z gory przepraszam ze to inny serwis niz proponowany, ale nie udalo mi sie na innym wkleic zdjecia. http://etxt.pl/9oa

 

Jeden z kompow łaczy sie nie wiadomo przez co z ta siecią, dodam ze wczesniej ta strona w centrum wogole nie byla dla mnie dostepna, a czassami lacze sie normalnie a czasami przez to nieznane konto, co to jest?


(Srisri) #5

Skanuj tym: Kaspersky Virus Removal Tool: www.kaspersky.com/antivirus-removal-tool?form=1

(wybierz VERSION 11)

Skanuj tym: Dr.Web CureIt!: www.dobreprogramy.pl/Dr.WEB-CureIt,Program,Windows,12976.html

Instaluj wszystkie aktualizacje przez Microsoft Update. To ‘Nieznane’ można chyba usunąć, ale nie jestem pewien.

Zaporę w Windows skonfiguruj tak, aby nie zezwalała na wyjątki, a zaporę w avast! tak samo.

>Wrzuć screena z Menedżer Zadań.<

EDIT:

Usuń ‘Spybot Search & Destroy’, bo nie jest już aktualny.


(Mdrive747) #6

Skanuje tym programem  Dr. web -nic nie wyszykuje. Uaktualniłam spybota, Update to kiepsko dziala, nie chce mi uaktualniac nic zwiazanego z zapara. Dzieki za zainteresownaie moim preoblemem. Tutaj jest screen z managera zadan

http://etxt.pl/9st