Podejrzewam trojana lub innego szpiega na kompie

Witam wszystkich. To mój pierwszy post tutaj a wysyłam go gdyż nie jestem pewien czy przypadkiem nie mam jakiegoś ukrytego Trojanana na kompie, albo jakiegoś szpiega. Oczywiście mogę się mylić, ale dla pewności wstawiam link z Hijacka.

Ogólnie na pierwszy rzut oka komputer chodzi porządnie. Nic mi nie wyskakuje na pulpicie a programy się nie wieszają, ale dziwi ,mnie jedna sprawa. Mianowicie kiedy przez program Jv16PowerTools sprawdzam rozmiar rejestru, to pokazuje ok. 54 procent. Natomiast niekiedy 51procent. To dziwne, bo nie instalowałem żadnych nowych dużych stuffów, a zawsze pilnowałem rozmiaru w granicach 51 procent. Skąd od czasu do czasu ta zmiana na 54 procent i czy to normalne? Słyszałem że trojany potrafią ukrywać sie pod niektórymi procesami. Nie jestem także pewien czy “coś” nie przyhamowuje mi Kacpra na starcie systemu. Dlatego proszę jeżeli to nie kłopot o przejrzenie tego loga z HijackThis;

http://wklej.org/id/a46b025f4f

Z góry dziękuję i pozdrawiam! :smiley:

PS. A i jeszcze jedno pytanie. Co oznacza czerwona gwiazdka na ikonce mojego postu?

Log ok

Pokaż log z combofix

Oznacza że to jest nowy post

:smiley: Dzięki za odpowiedź. Muszę przyznać ze nieco sie uspokoiłem. Na razie mi wystarczy, bo przyznam się iż z ComboFixa z pewnych względów nie korzystam. Chciałem by ktoś przejrzał ten log gdyż kozakiem w tego typu sprawach to nie jestem, i także nie bylem pewien co do wszystkich procesów. Ale dziękuję hubert2t! :smiley: Będę obserwował komp i jakby co to napiszę.

Pozdrawiam. :smiley:

Podaj log z pliku main.txt z Deckard’s System Scanner

No do tego programu także mam zastrzeżenia. Tak jak ComboFix potrafi zbytnio zaingerować w system i nie jest tak bezpieczny jak Hijack, choć wiem że wielu ludzi go stosuje. Ale dziękuję za pomoc i pozdrawiam. :slight_smile:

On nie wyrządza żadnych szkód, jeśli go nie zastosujesz to nie będziemy mogli ci pomóc

Dziękuję, ale już nie mam kłopotów. Jakby coś mi wlazło to będę w kontakcie. Ten stuff jest zbudowany z tego co wiem podobnie do ComboFixa, stąd mój brak zaufania do tego programu. Pozdrawiam :smiley: