Podejrzewam, że ktoś szpieguje mój komputer i smartfony

Pomocy ! Blokowane jest wszystko, zabrane prawa administratora, brak mozliwosci zmiany czegokolwiek, format nie pomaga, aktualizacja biosu tez, czysty pendrive uzywany, z chmury. W kolko hasla nie ,pamietam’’ do gmaila, probowano na mnie kredyt wziac w rublach. POMOCY!

Paskudztwo może siedzieć w sektorze rozruchowym, trzeba wyzerować cały dysk.

Poza tym zalecałbym zmianę systemu na nie-Windows.

A nie masz przypadkiem służbowego komputera i smartfona?
Pracodawca ma takie prawo.
Upewnij się, czy podawałeś jakieś swoje dane na fałszywej stronie.

Sprawdziłbym aktywność na koncie Gmail

https://support.google.com/mail/answer/45938?hl=pl

1 polubienie

Kup stacjonarnie nowe:

  • PC plus Wi-Fi na USB / laptop
  • smartphone, kartę sim
  • router z obsługą LTE (4G) i/lub 5G

Hacker może zgubi trop jak nie włamie się do serwerowni Wirtualnej Polski za twoim nowym IP.

Ale ja chcę udowodnić i znaleźć przede wszystkim przyczynę ataku. Podejrzewam swoją niedoszłą żonę która nagle od jakiegos czasu przestała korzystać z domowego wi-fi. Jeżeli ktoś pomoże i udowodnimy że to ona zapłacę 1000zł. Proszę ludzie, ona zabrała mi dziecko, samochód, mieszkanie i jeszcze wszystko co wirtualne dla mnie było ważne. Straciłem wszystko, pliki, gry, hasła, zdjęcia, nawet nie jestem w stanie wymienić co jeszcze

Idź do organów ścigania lub detetektywa, oni najlepiej pomogą ( jeśli tak podejrzewasz).
Licz się z tym, że rozwiązanie sprawy trochę potrwa.

Ten wpis został oflagowany przez społeczność i został tymczasowo ukryty.

Z pewnością dupa :wink: Bo mam serce i ufalem na 100%. Obyś Ty był taki dla swojej Kobiety. Spokojnie nauczyła mnie. Jestem odmieniony :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Wy, Dworczyk, znowu tniecie w głupa.

Daj ten kawałek i pomyślimy.")

Ale Franc ma Camelki

1)Odzyskać hasło na koncie Google. Zmienić.
2)Włączyć weryfikacje dwuetapową.
3)Wywalić wszelkie urządzenia, poza telefonem.
4)Na telefonie po wywaleniu urządzeń, przywrócić system do ustawień fabrycznych.
5)Wykonać wszelkie aktualizacje, nie instalować dodatkowych aplikacji.
6)Wykonać kopię danych i sformatować komputer, zalogować do konta Google i potwierdzić logowanie za pomocą telefonu.
7)Zainstalować oprogramowanie antywirusowe, np. demo GDATA antywirus (30 dni).
8)Przywrócić dane z kopii.
9)Wejść w chrome i przejrzeć wszelkie zapamiętane hasła. Jeśli jest do jakiejkolwiek strony, to wejść na nią i zmienić hasło na inne, nowe.
10)Jeśli jakikolwiek komputer, lub telefon będzie próbował uzyskać dostęp do konta, dostaniemy powiadomienie, należy natychmiast zareagować i blokować.
11)Przeskanować wszelkie nośniki za pomocą antywirusa.
12)Zmieniać hasła do wszystkich routerów, dysków sieciowych, WIFI itp.
13)Zacząć uprawiać Jogę a jeśli masz skończone 18 lat, to w przypadku posiadania PC pić piwo co najmniej Miłosław, a w przypadku Apple zalecane jest Remy Martin.

1 polubienie

raczej ma 16 lat i więcej, jak to sformalizowane małżeństwo z dzieckiem i elektroniki nie kupili rodzice by młodziki miały lepszy start po tragedii z przypadkową ciążą.