Podejrzewam że mogę mieć jakieś wirusy (log)

A wiec parę godzin temu kliknąlem na pewną strone :lol: , poźniej ktos na pewnym forum napisal ze na tej stronie są jakieś wirusy (mój nod nie zareagowal) . Z ciekawoći postanowiłem dokladnie przeskanowac mojego kompa , odziwo wykrył mi jakies wirusy :D. Probowałem je usunać ale miałem dostępną tylko opcję"pozostaw". Tak więc proszę o sprwdzenie zestawu logów.

Logi czyste :slight_smile:

To dlaczego nod mi cos wykrywa

I nie wiem jak to usunąć :?

Tego w logu nie widać, a wróżką niestety nie jestem :stuck_out_tongue:

Panel sterowania >> Java >> Temporary Internet Files >> Delete Files

A mógłbyś jasniej co ja mam z ta javą zrobić :stuck_out_tongue: bo znalazlem jakąś javę

ale nie mialem tam zadnych opcjii

, a i prosze nie ktoś mi powie jak mogę te moje trojany pousuwać :slight_smile: .

To jest własnie kasowanie tych trojanów :slight_smile:

Wchodzisz w Panel Sterowania --> Java i na dole w sekcji Temporary Internet Files masz opcje Delete Files , którą wybierasz :slight_smile:

A wiec tak wchodze w panel sterowania i nie wiem gdzie szukac tej javy , znalazlem coś w innych opcjach panelu sterowania a kankretniej Java - Plug 1.4.0_03 ale tam nie ma widze żadnych opcjii typu Temporary Internet Files >> Delete Files :frowning: :frowning: :frowning: , widocznie jestem jakis ślepy czy coś .

Panel sterowania -> klikasz na ikonę Java -> zakładka General -> na dole jest Temporary Internet Files i klikasz na Delete Files

A może Ty w ogóle Javy nie masz?

Nie masz czegoś takiego w Panelu Sterowania?

1ux8.th.jpg

Bieniol nie mam takiego czegos w panelu sterowania :frowning: , ale w dodan i usuń programy mam java 2 runtime envinroment , se v1.4 bla bla bla :frowning:

W takim razie trzeba się tego pozbyć ręcznie.

Uruchamiasz narzędzie KillBox, zaznaczasz Delete on reboot i All Files , w polu full path of file wklej ścieżkę:

C:\Documents and Settings\Ja.jpi_cache\jar\1.0\java.jar-7ab88a68-6f9d27b2.zip

C:\Documents and Settings\Ja.jpi_cache\jar\1.0\java.jar-debb6b6-308d904d.zip

C:\Documents and Settings\Ja.jpi_cache\jar\1.0\loaderadv572.jar-57b217a4-6f90f8ae.zip

C:\Documents and Settings\Ja.jpi_cache\jar\1.0\loaderadv572.jar-57b217a4-6f90f8ae.zip

C:\Documents and Settings\Ja.jpi_cache\jar\1.0\loaderadv566.jar-56359d09-1e4cd524.zip

C:\Documents and Settings\Ja.jpi_cache\jar\1.0\loaderadv566.jar-56359d09-1e4cd524.zip

Klikasz X i restart kompa :slight_smile:

PS> Zaktualizuj Javę do nowszej wersji :slight_smile:

A wiec tak, usuwanie reczne nie przynioslo rezultatów , na wszelki wypadek włączylem skanowanie jeszcze raz i znowu mi to wykrywa :frowning: a propo tego usuwania bo nie wiem czy dobrze zrobilem , bo zaznaczylem i skopiowalem te wszystkie 6 sciezek razem i wkleilem to naraz i nie wiem czy czasem nie mialem kazdej pokoleii wklejac :frowning:

Każda po kolei - restartujesz po usunięciu ostatniego pliku :slight_smile:

Hehe Bieniol udało sie :jupi: wielkie dzięki za pomoc :jupi: bez ciebie bym sobie nie poradził :slight_smile: .

Pozdrawiam :slight_smile: