Podejrzewanie włamywania się przeze mnie do kogoś

Witam.

Spróbuję napisać zwięźle i na temat, ale nerwy także swoje robią.

2 koleżanki z klasy podejrzewają mnie o włamanie się na epuls ( :roll: )

Wpierw jedna podejrzewała, ale przeprosiła bo coś tam ją wylogowywało, mniejsza z tym.

Druga jest wręcz “pewna” że to już ja, choć nic takiego oczywiście niue robię. Po co miałbym to robić.

Cytat jej rozmowy.

Takie programy, czyli jakie? Bo jakoś nic mi nie wiadomo o tym…

Już kompletnie nie wiem co robić, za nią wstawił się jej tata, moja rodzina mi nie wierzy.

Jej ojciec groził mi policją i że to może sprawdzić, czy to ja.

Nie wiem nawet co się u nich takiego dzieje, czy ktoś im grzebie w profilu, po prostu mnie osądzają i tyle.

Jest także powiedzenie “Niewinny dopóki nie ma dowodów”, no ale…

Dodam, że w pewien sposób sabotażowały mnie opisami typu “Kto idzie na Kolejową, można się wyżyć”.

W jaki sposób mogę udowodnić, że to nie ja?

Pozdrawiam…

Nie mają prawa!! Niech pokażą ci dowody!! Żaden program nie jest w stanie tego zrobić !!

No to niech sprawdzą :slight_smile:

Nie tylko powiedzenie, gwarantuje to konstutucja.

żeby się włamać programy nie wystarczą

za przeproszeniem, ale czym się martwisz jeśli nic nie zrobiłeś? w tym kraju istnieje jeszcze takie coś, jak domniemanie niewinności. to Tobie muszą udowodnić popełnienie danego czynu, a nie Ty swoją niewinność.

odnoszę jednak wrażenie, że wszystkiego tu nie napisałeś (może się mylę), bo skoro koleżanki Cię osądzają, to jakiś powód mieć muszą.

p.s. niech Twoje koleżanki zapoznają się z art. 212 § 1 Kodeksu karnego.

Myślą pewnie tak dlatego, że znam się na komputerach dość dobrze i sądzą, że jestem w stanie to zrobić.

“Już kompletnie nie wiem co robić, za nią wstawił się jej tata” hahah ach te trzynastolatki, jak tak sa dorosłe a jak coś się stanie to do rodziców. ysiulec jak nie masz się czego bać jak rzeczywiście Ty tego nie zrobiłeś to powiedz im niech pójdą na policje jak jesteś niewinny to Ci mogą naskoczyć. A potem zarządaj odszkodowania za bezpodstawne zarzuty nerwy czas poświeciony itd itp potem im się głupio zrobi i bedą cię na kolanach przepraszać.

A spróbowałeś polubownie wytłumaczyć ze nie masz powodów do włamnia się na profil koleżanek itp itd?

Tekst twojej koleżanki to zwykła prowokacja. Ot Głupia “pindzia” postanowiła sobie trochę poużywać na kimś i padło na ciebie. Nie masz czym się przejmować. Ludzie pokroju twojej koleżanki są niegroźni, a krzywdę mogą zrobić co najwyżej sobie własną głupotą. Odnośnie twojej rodziny… IMHO twój ojciec powinien ci bardziej ufać… Jeśli w domu panują zdrowe relacje zaufanie poszczególnych członków rodziny do siebie powinno być dosłownie “stalowe”. Tutaj domyślam się że mogłeś jednak czymś nadszarpnąć ten “kredyt zaufania”.

P.S. Powiedz “koleżankom” iż konstytucja zapewnia niewinność póki nie okaże się dowodów i nie zostaną one zaaprobowane przez sąd !. Odnośnie kontroli policyjnej powiedz Tej całej “gosi z Eplusa” że jeśli zdecyduje się na ten krok na sprawdzenie poleci także jej komputer, łącznie z jej mp3 i filmami. Gwarantuję że się odczepi szybciej niż się przyczepiła.

Poinformuj też, o sankcjach jakie mogą być nałożone na posiadacza nielegalnych plików :twisted: I nie zapomnij, że skasowane pliki są odzyskiwalne

I to jest bardzo ważne ! Dostrzeż słabe punkty w przeciwniku i nie bój się ich wykorzystać aby przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. Odnośnie Topic’a aby nie było OT’u :wink: Wato rozwinąć ten problem na forum klasowym (mam nadzieję że coś takiego jeszcze istnieje w szkole średniej) i podyskutować o tym. Być może taka sytuacja już wcześniej została wywołana przez te dwie dziewczyny.

Zapomniałbym, groźby też są karalne

Tak właściwie o co im chodzi z wkradaniem się??

Pytanie za 100 punktów.

Nie podają skutków niby włamania się przeze mnie.

Tu również miałbym wpadkę, ponieważ ja sam (zresztą jak wszyscy) używam również nielegalne oprogramowanie.

Sformatuj po prostu twardziela. Nie sadzę, że policja będzie chciała odzyskać dane z twojego twardziela i płacić 10 ty zł za odzyskanie danych tylko po to aby się dowiedzieć czy jakiejś dziewczynce nie zmieniłeś nazwiska w profilu epulsa…

Radzę skończyć z takimi tekstami. http://forum.dobreprogramy.pl/rules.php Post - KOSZ. Nic więcej w temacie nie ma do powiedzenia - jeśli jest tak, jak to opisałeś, nie masz się czego bać, może być Ci żal jedynie tej “koleżanki”. EOT