Podgląd na eMule


(Miet55) #1

Do tej pory używałem AVIPreview 026, czy jest coś lepszego do podglądu w trakcie sciągania na eMule?


(Idealny3) #2

a ja podglądam plik zwykłym WMP 10 :slight_smile:


(Miet55) #3

Jak to robisz?


(Monczkin) #4

po pierwsze musisz pobrać początek i koniec pliku i dopiero wtedy masz możliwość zabaczenia co w nim jest. A program do podglądu - zależy jaki ustawisz w programie bodajże, a jeśli się mylę, to odpali ci się domyślny otwarzacz


(Idealny3) #5

wejdz w emule w ustawienia,pliki, tam na dole masz odtwarzacz wideo , klikasz na wybierz, potem twój dysk, podam na swoim przykładzie :c/program files/ windows media player/klikasz na windows media player dwa razy i już zrobione :slight_smile:


(Miet55) #6

Czyli to jest warunkiem żeby stała sie w eMule aktywna opcja: ->podgląd

Wspomniany AVIPreview wydaje mi sie, że robi bez potrzeby "końcówki" filmu. Jednak nie zawsze za dużo pokaże, chdzi o czas w proporcji do tego ile się sciagneło. Dlatego poszukuję lepszego programu.


(Idealny3) #7

jeśli ściagnie ci chociaż poczatek filmu to juz wtedy masz podgląd tego co ci ściagneło, a jak skonfigurowac zeby na podgladzie był windows media player napisałem wyżej


(Miet55) #8

Co chodzi o konfigurację to chyba nie ma ona zbyt wielkiego znaczenia bo i tak otwiera domyślnie. W kazym razie wklepałem WMP.

Chyba jednak nie jest tak jak napisałeś. Nie mam aktywnej opcji podglad, sporadycznie sie ona pojawia. Wydaje mi się, że Monczkin ma rację z tym początkiem i końcem filmu.


(Idealny3) #9

ale podgląd ci się pojawi jak ściagniesz coś, przeciez jak nic nie ściagniesz to jak chcesz cos wziąść na podgląd?


(Miet55) #10

Oczywiście, że tak. Jest dla przykładu ściągnięte 100MB i podgląd jest nie aktywny. W innym przypadku tyle samo i jest podgląd.


(Idealny3) #11

a u mnie jeszcze w tym przypadku nic takiego sie nie dzieje :frowning: ja mam zawsze aktywny podgląd :slight_smile: