Podgląd odznaczeń, samołapkowanie i dyskryminacja zalogowanych


(Rafcioś) #1

Obecnie możliwą i dosyć często zdarzającą się jest sytuacja, że kiedy jeśli najedziemy na liczbę odznaczeń obok nicku przy komentarzu, będzie ich ponad 10 i wyświetli nam się 10, będą to między innymi na przykład Komentator i Superkomentator. Pomijając niską, moim skromnym zdaniem, faktyczną potrzebę istnienia funkcji takiego szybkiego podglądu odznaczeń, na pewno można byłoby więcej się z niego dowiedzieć, gdyby w takim przypadku miejsce nie marnowało się na Komentatora. Wiadomo bowiem każdemu, kto choć trochę zainteresował się tematem, a chyba tylko takim może być ten podgląd przydatny, że kto ma Superkomentatora, musi mieć też Komentatora. Należałoby więc pogrupować odznaczenia, uszeregować je w każdej grupie i pozwolić na wyświetlanie tylko najwyższego odznaczenia z każdej grupy. Ewentualnie można by pozwolić pokazywać się innym odznaczeniom, jeśli opisane powyżej działanie miałoby doprowadzić do wyświetlenia mniej niż 10 odznaczeń. Oczywiście cały system dotyczyłby tylko użytkowników z więcej niż 10 odznaczeniami.

 

Obecnie można próbować samemu dać swojemu komentarzowi łapkę w górę, klikając w przycisk, ale nic się nie stanie. Czy nie lepszym wyborem byłoby usunięcie lub ukrycie tego przycisku przy komentarzach aktualnie zalogowanego użytkownika? Po usunięciu niefunkcjonalnego elementu na pewno całość będzie wyglądała bardziej estetycznie.

 

Dlaczego niezalogowani są wywyższani w ten sposób, że nie da się ukryć ich komentarzy? Ja na przykład od jakiegoś czasu nigdy ich nie czytam, więc dla mnie taka możliwość znacznie poprawiłaby czytelność.