Podgląd tematów

Witam, mam takie pytanie czy poszłoby zrobić taki “podgląd” tematów we wszystkich działach? Chodzi o to, że gdy najedziemy kursorem na jakiś temat w dziale (nie wchodzimy w niego) to pod kursorem pojawia się taka przezroczysta tabelka z początkiem zdania kolesia, który napisał dany temat. Myślę, że takie rozwiązanie poprawiłoby znacznie komfort pracy. W dodatku na większych forach jest juz to standart.

Co o tym myślicie?

Wojtano powiedz mi ile razy trzeba powtarzać, że w tym forum nie będzie już nic dodawane? :?

eee… to te forum się nie rozwija?

juven ale propozycje mogą powstawać - chociażby na przyszłość.

Ten post obrazuje sytuację:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … 678#660678

oraz

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … 067#657067

Wojtano rozwija, ale jest przygotowywana nowa wersja, tzn. nie będzie to phpBB tylko forum własnoręcznie napisane przez adminów, więc tutaj narazie nic się nie dodaje :slight_smile:

PS, boczi skoro tak uważasz, to nie będę się już wtrącał :stuck_out_tongue:

No to mam nadzieję, że przy ich ciężkiej pracy nad nowym forum uwzględnią moją małą sugestie :mrgreen:

z tego co pamiętam chyba lisek pisał gdzieś, że nowe forum będzie “gołe”. I wtedy będą powstawać ankiety aby dostosować funkcjonalność forum żeby wszystkich jakoś pogodzić.

Ale rangi, ilość postów i wszystkie inne dane użytkowników będą zapisane no nie? :stuck_out_tongue:

O to się nie martw

Myśle, że małe modyfikacje nie zaszkodzą. Przeciez zanim cokolwiek napiszą i wdrożą nowe forum minie jeszcze sporo czasu a to moze toczyć sie swoim torem. Warto coś dodać lub zmienic np. skórkę na inną.

ta jest super, przejrzysta i w ogóle :stuck_out_tongue:

A kiedy w końcu będzie to nowe forum, bo już mówi się o tym od baaaardzo dawna :slight_smile: ??

MI ten skin forum bardzo odpowiada bo nie razi w oczy ;]

To jest beznadziejny, niepotrzebny bajer - kolejna cukierkowata zabaweczka :?

Dla tych, którzy nie czytają wszystkich tematów jest to całkiem ciekawy dodatek :stuck_out_tongue:

nie czytam wszystkich tematów, a nie uważam że jest to ciekawe :]

A ja jestem “za”.

Mnie by się taki bajer przydał, bo nie trzeba zaglądać we wszystkie tematy - a czasu ostatnio coraz mnie…

Przygotowanie skryptu forum zajmuje dużo czasu - nie myśl, że wszystko będzie od razu. Najpierw prawdobodobniej najpierw będą ß-ty, potem forum zostanie otwarte i dostosowywane do potrzeb użytkowników.

Taki moduł jest dobry i praktyczny nawet dla moderatorów.

Kto ci takich bzdur nagadał ? Skrypt jest już napisany - jest to plugin do PhpBB który obecny np. w wersji PHPBB by Przemo.

Wystarczy dołączyć i zrobione - 15 minut roboty.