Podglad zdjec

Co zrobic aby miec miniaturke zrobionego zdjecia a nie takie same obrazki?? Jak to zmienic?

Widok --> zaznaczasz “miniatury”

A tak dokładniej to o co Ci chodzi? Póki co - strzelam w ciemno, że chodzi o Windows XP lub Vista i Eksploratora Windows.

W tym pierwszym systemie: Widok -> Miniatury, w tym drugim miniaturki wyświetlają się z defaulta, a dodatkowo możesz je powiększyć w taki sam sposób jak w XP.

Chodzi o viste nie o xp. Po otwarciu katalogu ze zdjeciami chce miec widok zdjec “miniaturek” Zamiast podgladu zdjecia to wszedzie mam ten sam obrazek miniaturke. Opcja widok dziala normalnie czyli szczegoly lista itd. tylko ze zawsze jest ten obrazek a ja chce miec widok miniaturki zdjec. Mam nadzieje ze teraz jesct bardziej zrozumiale

Obojętnie jak weźmiesz- nawet na duże ikony? U mnie powoduje to powstanie dużych miniatur. Ewentualnie sprawdź to. Kliknij menu “Organizuj”-> “Opcje folderów i wyszukiwania”-> Zakładka “Widok”-> Zjedź na sam dół listy opcji i sprawdź, czy masz zaznaczoną opcję: “Zawsze pokazuj ikony, nigdy miniatury”-> Jeśli jest zaznaczone to odznacz-> OK.

Wielkie dzieki Pabloo55 o to mi chodzilo =D>

pawelgr83 ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post.

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu.

W celu dokonania korekty proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.