Podglądanie co się dzieje w sieci

Witam

Może znacie jakiś program do sieci ,który pokazuje co się w niej dzieje?

Jestem w sieci lokalnej i chce zobaczyć kto kiedy ile ściąga. Nie mam kodu do rutera. Wiem że istnieje program Anasil lecz mam tylko demo może macie pełną wersje. Jak znacie jakiś program to prosze go tu opisać.

Z góry dziękuje! !!

To co dzieje sie w sieci i jakie kto przegląda strony i sciąga programy ma prawo wiedzieć tylko adminisrator sieci i jeżeli uda Ci sie zainstalować jakiś program i szpigować innych użytkowników to wcześniej czy później admin i tak to wykryje i może sie zdażyć że zostaniesz ukarany np. poprzez pozbawienie dostępu do sieci

A znasz może jakiś program do tego?

Admin mnie nie ukarze ponieważ to spoko koleś i to go nie interesuje czy ja będe kogoś obserwował czy nie. Ale nie chce mi dać kodu do rutera i dlatego szukam takiego programu.

wiesz co zrob zamontuj sobie kamerke w kiblu i pusc sygnal sasiadom niech sobie podgladaja ciebie.

Zostań adminem i dopiero wtedy użyj programu. Ale ja nie chciałbym mieć takiego admina :evil: To nie twoja sprawa co ktoś przegląda czy wysyła.

Z resztą to nie jest tak łatwo jak myślisz, taki program nie poda ci na tacy co kto przegląda, najpierw musisz się przekopać przez stosy wysyłanych pakietów, więc na twoim miejscu dałbym sobie spokój…

no no z tą kamerką to niezły pomysł, ja na twoim miejscu bym tak zrobił :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

[quote="dArk

Z resztą to nie jest tak łatwo jak myślisz, taki program nie poda ci na tacy co kto przegląda, najpierw musisz się przekopać przez stosy wysyłanych pakietów, więc na twoim miejscu dałbym sobie spokój…

Mi nie chodzi o to żeby kogoś podglądać co ściąga. mi chodzi o to abym wiedział ile w danej chwili ściąga dany użytkownik. Nie obchodzi mnie co ściąga tylko ile! !!

Nie rozumiem tylko po co ci to wiedzieć. Mnie nie interesuje ile inni sciągają. Zresztą po co mi to wiedzieć ???

moze chcesz program do gg do podsluchiwania jest to program ggspy :slight_smile: a widac ze masz dobrego admina , tez bym tak chcial … a tak na marginesie to jak juz ktos napisal po co mi wiedziec ile kto kiedy jak i gdzie sciaga :slight_smile:

Jesli chcemy przechwytywac polaczenia przychodzace do naszego komputera to mozna uzyc programu “Iris Network Analizer”. Przechwytuje wszystkie pakiety. Sortuje i dekoduje je do czytelnej postaci. Dane sa bardzo dokladne (rozmowy GG, przechwytywanie poczty, odwiedzanych stron WWW itp.)

Jest mozliwosc sporzadzania raportow graficznych (ilosc pobranych dnych, typy polaczen) w formacie XML

Jednak program bedzie zliczal polaczenia z twoim komputerem, a nie z ruterem. (Mozliwe, ze bedzie łapal wszystko jesli pod ruter podpiety jest HUB).

Program niestety w wersji Shareware (30 dni)

Ten program nazywa sie dokladnie tak: “Iris the Network Traffic Analizer”

To jeszcze dorzucę stronę domową IRIS:

http://www.eeye.com/html/

oczywiście program jest płatny,a wersja dostępna jest zubożona o niektóre funkcje zresztą sam poczytaj:

http://www.eeye.com/html/Products/Iris/index.html