Podglądanie przez kamery w smartfonie?

Co to jest GP? G…niane Programy??

Oczywiście, że noszę - też w ręku. Fonik jest w nim (w pokrowcu) cały czas. To taka obwoluta otwierana bokiem na kształt książeczki.

GP = Google Play

Na tych obudowach, etui i innych bajerach to jest teraz istny biznes. Szukałem ostatnio etui do taniego tabletu. Pech chciał że etui często droższe od tabletu :slight_smile:
Oczywiście w sklepie wszystkie po 69,90 a za to samo w małym lokalnym sklepiku 39.

Ja moje kupiłam w firmie “Snugg” jakiś rok temu mniej więcej. Skorzystałam z akcji, gdzie można było zamówić sobie z dowolną modyfikacją na życzenie klienta. Zapłaciłam bodajże 40 euro za dwa skórzane etui. Jedno czarne na telefon, drugie bordowe na tablecik. Fajnie zrobili… Ładna naturalna skóra, klapeczka na ekranie, z mojego pomysłu “zamykotki” na cam’y. Do tego dosyć poręczne schowanka/kieszonki na karty, czy jakiś dokument. Mogą służyć także jako swego rodzaju stojaczek, gdy się na przykład chce obejrzeć film. Do tego jest trzyletnia gwarancja z d2d (door to door). Ogólnie bardzo dobrze mi się one sprawują. Nie żałuję wydanych pieniędzy.