Podgłośnienie dźwięku w systemie

Przy pomocy kodeku ffdshow audio decoder udało mi się podgłośnić dźwięk w filmach blisko 3krotnie.

Ale czy takie podgłośnienie można wykonać przy odtwarzaniu zwykłej piosenki mp3 w odtwarzaczu. Dźwięk w nim mam na full, w systemie (ikonka głośniczka w trayu oraz zaawansowana głośność urządzenia) również.

Ale jak puszczę film z przy podgłośnieniu przez ten kodek dźwięk jest rzeczywiście duuuuuużo głośniejszy niż przy odtwarzaniu mp3.

I teraz moje pytanie:

jak można zdjąć tą jakąś blokadę w systemie aby zwykłe mp3 grały dużo głośniej niż mogą. ?

Cięzko bedzie! !!

Raczej sie nie da amplitunera z kompa zrobić chyba ze sobie podłączysz jakiś pod kompa

aju ale po co? Jeśłi odgłośnisz do zbyt dużej wartości (wiekszej niz pozwalaja na to glosniki) uslyszysz trzeszczenie. Głośnośc za jakość? To jak na wiejskiej dyskotece :mrgreen: .

Z tym iż głośniki mogą zdecydowanie głośniej grać bez żadnej straty na jakości :!:

Potwierdza to choćby podgłośnienie przez kodek ffshow przy odtwarzaniu filmów.

Po podpięciu głośników do bomboxa oraz TV głośniki grały przynajmniej o 30% głośniej w stosunku do tego co pokazywał laptop + jetaudio.

Więc na pewno z tych głośników da się więcej wycisnąć… tylko jak :? ?