Podkładka chłodząca | laptop cena do 100zł

Witam, szukam podkładki chłodzącej do mojego acer travelmate 5740(15,6 ).Ostatnio często korzystam ze swojego laptopa mająć go na kolanach.Dłuższa praca staje się nie możliwa, gdyż mocno grzeje mi się dolna lewa połowa laptopa.Większość podkładek z którymi się spotakłem są przystosowane typowo do pracy na twardej powierzchni.Jeżeli jesteście obeznani w temacie to z góry dzięki za pomoc. :slight_smile:

Pozdrawiam

Na kolana od każdej podkładki laptopowej, wygodniejszy będzie stolik a’la śniadaniowy i ewentualnie na to podkładka chłodząca.

Za kilka zł więcej możesz kupić taką podkładę Fellowes.

Jak bardzo się grzeje to zaczynałbym od wymiany pasty termoprzewodzącej i wyczyszczenia go z kurzu. A jeśli szukamy półśrodek to moim faworytem jest Zalman a konkretnie model ZM-NS2000.

 

@cedro, widziałeś to “coś” co ma niby robić za wentylator ? Przecież to mała turbina i pomyłka w jednym. Marce Fellows zostawmy to co robią najlepiej czyli niszczarki :slight_smile: Ja rozumiem oszczędności ale bez przesady. Nie warto oszczędzać na produkcie który jest często w użyciu.