Podkładka do 25zł

Siemacie, możecie zaproponować jakąś wyrypaną podkładkę do gier pod myszkę A4 Tech V-Track XGame F3 myślę, że za 25zł znalazło by się coś fajnego :slight_smile:

Po pierwsze to sprecyzuj swoje wymagania w stosunku do podkładki pod mysz dla gier a po wtóre to sprawdź dostępność podkładek w swojej okolicy. Kupowanie podkładki w jakimś sklepie internetowym do 25zł + koszt wysyłki raczej mija się z celem.

Osobiście używam do gier zwykłego teflonu naklejonego na kawałek panela podłogowego – wszystko dość estetycznie wykończone :smiley:

Moim zdaniem wręcz przeciwnie płacąc 25zł na morele w normalnym sklepie dałbym 40 dychy jak nie lepiej…Dlatego chce kupić przez neta :wink:

A4 Tech V-Track XGame F3 jest to mysz optyczna, więc praktycznie każda szmaciana podkładka będzie do niej pasowała. Jeżeli byłaby to myszka z sensorem laserowym to wtedy można podyskutować nad najlepszą podkładką pod nią. W Twoim wypadku jak już pisałem będzie się nadawała każda szmaciana podkładka, ale matowa (sensory optyczne „głupieją na błyszczących powierzchniach”) W moim przekonaniu powinna być jakaś czarna, ale to kwestia gustu. Możesz również zaopatrzyć się w podkładkę pod myszkę z podkładką pod nadgarstek, która do jakiegoś stopnia niweluje „zmęczenie nadgarstka”, ale niestety ogranicza też płynność ruchów ręki przy grach online. Dodatkowo spodnia warstwa powinna być albo samoprzylepna albo anty poślizgowa – nie polecam podkładek żelowych.

Przeglądałem oferty z morele.net i „szału” w wyborze podkładki do ceny, jaką podałeś raczej nie ma. Do tego jak pisałem w pierwszej mojej wypowiedzi dochodzi koszt wysyłki, który jest od 12zł. Twój wybór podkładki za 25zł + 12zł (koszt wysyłki) = 37zł

Co najśmieszniejsze kupując podkładkę za 6zł koszt jej wysyłki też jest od 12zł?

Zobacz chłopie u siebie w mieście, jaki masz wybór podkładek i dopasuj do swoich potrzeb.