Podkładka do myszki laserowej - Logitech LX8

Czy ktoś orientuje się jaka jest najlepsza podkładka do myszki laserowej:

  • budżet do 50zł.

  • wymiary - duża “XXL” (30(max.35)mm x 30(max.40)mm)

czy któraś z tych będzie dobra:

Dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam.

Ta pierwsza by byla dobra

jak jeżdzisz myszką po jakieś polakierowanej\pomalowanej desce, po meblach, biurku, myszka się nie zacina, nie ucieka, chodzi płynnie, ja nie używam żadnej podkładki pod mojego Logitecha, laserowego, jeżdżę myszką po biurku i jest ok. :smiley:

Jednak jest jeszcze lepiej jak ma się myszkę. Oczywiście popieram to co powiedziałes ale jesli chodzi o graczy to lepiej mieć podkładkę.

Dawid12345 , obecnie mam Logitecha ale optyczną i do niej nie używam podkładki… ale meble się niszczą ale też ślizgacze myszki się zniszczyły… dlatego jak kupię nową LX8 to obowiązkowo muszę kupić podkładkę, żeby za pół roku myszka nie poszła do kosza z powodu braku ślizgaczy…

Ta jest fajna http://www.allegro.pl/item395221579_raz … v_gw_.html minimalnie większe wymiary od tych co podałeś .

Wczoraj zamówiłem sobie tą podkładkę - SteelSeries QcK Mini , czyli taka samą jak podałeś w pierwszym poście tylko że w mniejszych rozmiarach, do myszki A4TECH XL-750BF.

a po co zamawiac przesz neta. Nie lepiej pójść do sklepu i nie babrac się z kosztami przesyłki??

Himmak5g , najbliższy sklep z takimi akcesoriami mam od siebie 70km, opłaca mi się jechać? Nie. Wolałem zamówić.