Podkładka pod laptopa 18 cali. Proszę o pomoc

Witam!

Chcę kupić jako prezent gwiazdkowy podkładkę pod notebooka HP Pavilion DV8 18". Szukam i szukam i nie mogę znaleźć żadnej pod tak duży laptop. Czy w ogóle takie istnieją? Czy może kupić taką do laptopa 17 calowego? Czytałam, że firma Zalman robi dobre podkładki, to prawda? Proszę bardzo o pomoc. Muszę go kupić najpoźniej w poniedziałek - wtorek żeby dotarł przed świętami :frowning:

Mniejsza podstawka może być za mała, tu masz podstawkę na lapki do 19" http://www.proline.pl/sklep.php?p=ANT+NOTE+COOLER+200 .

edit: co do zalmana to zrobiłem krótki rekonesans i spotkałem się z opiniami, że model NC2000 MOŻE będzie pasował do laptopa 18.4".

Nie no płacenie za podkładkę ponad 300 zł to moim zdaniem lekka głupota :slight_smile: Aczkolwiek ciężko bd znaleźć coś pod lapka większego niż 17`, więc kolega zaproponował to co jest dostępne :slight_smile:

Dziękuję bardzo za odpowiedzi. Nic tańszego nie będzie? Bo 300 zł to jednak duuużo :frowning:

http://allegro.pl/aab-isnc19-chlodzaca- … 43818.html

Identyczną kupiłem 3 miesiące temu dziewczynie.

Ma 18" lapka i podkładka sprawuje się świetnie.

Dzięki za pomoc, ale 300 zł to dla mnie za dużo. A podkładka ze słoneczkami dla faceta to jednak nie bardzo :stuck_out_tongue: Skończyło się na innym prezencie. Pozdrawiam