Podkładka pod mysz a raczej jej brak

gruby_wieprzek radzę przystopować.

Post -> Kosz

Przystopować? To jak mam reagować, gdy ktoś bezczelnie mnie obraża? Zwróciłem tylko w grzeczny sposób uwagę tej osobie, że zamiast wyzywać mnie od mądrego inaczej, mogłaby zachować takie uwagi dla siebie. Czy jest w tym cos niestosownego z mojej strony? wątpie :evil:

Drodzy Państwo.

Jako Moderator forum DP uprzejmie zwracam się z prośbą o zaprzestanie zaczepnych akcji na łamach publicznych tegoż miejsca. Zaznaczam, iż w regulaminie widnieje punkt:

I dotyczy to wszystkich, bez wyjątku.

Jeśli natomiast ktoś nie potrafi prowadzić rozmów na poziomie, proszony jest o spasowanie, gdyż poniesie odpowiednie konsekwencje.

Ninejszym pragnę również nadmienić, iż wszelkie poglądy czy różnice zdań, dotyczące jednej konkretnej osoby, należy wymieniać drogą prywatną.

Z poważaniem,

squeet

Kupiłem se jednokolorową, materiałową i chodzi lepiej. Po biurku w ogóle nie jeździ.

:x

Czytamy uważnie i patrzymy na linki ??

Myślisz, że Verbatim produkuje tylko płyty :?

Zanim tak napiszesz

to sam się zastanów nad sobą

Jeżeli uważasz, że ktoś łamie regulamin względem Ciebie, to zgłoś to moderatorowi lub wyjaśnij sobie anse na PW z tą osobą. Takie “jazdy” na forum nie będą tolerowane :evil:

EOT

może problem jest w tym, że ta podkładka jest płaska, a biurko mam trochę porysowane?? w każdym razie myszka firmy e5 (nie chce mi się jej szukać więc nie podam modelu) działała na podkładce z trochę nierówną powierzchnią, a Comat (nr modelu M-5059) na niej skakał i działa tylko na czarnej odwrotnej stronie podkładki, dodam że na kartce (papierze do drukarek) nie działa