Podkładka pod myszkę, nie większa niż 25x35 do grafiki wektorowej, CS:GO i Fortnite

Witam!

Potrzebuję podkładkę pod myszkę, a zarazem Waszego doświadczenia - niezbędnego w podjęciu trafnej decyzji.
Jestem estetą, wszystko na biurku musi pasować, dlatego podkładka powinna być biała.
Aktualnie posiadam Razer Megasoma, z której kiedyś (z 6 lat temu) byłem zadowolony, ale po czasie zyskała tak potężne tarcie jakby mysz kamieniem była. Myślałem nad modelem Invicta, ale nigdzie nie miałem okazji do jego przetestowania, a opinii w internecie nie ma zbyt wielu na jego temat. .

Przechadzając się ostatnio po Saturnie sunąłem po Steelseries qck i Razer Firefly. Muszę przyznać, że różnica była niewielka, ale jednak na korzyść Firefly w moim odbiorze. Obie powyższe powierzchnie kompletnie by mnie zadowoliły, szkoda że nie występują w bieli. Aktualnie używam myszki Razer Deathadder na 5200 DPI.

Komputer służy mi do projektowania graficznego, programowania i gry w CS:GO oraz Fortnite.
Podkładka nie powinna być większa niż 23x34, którą aktualnie posiadam. Cena podkładki nie gra roli.

Pozdrawiam i czekam na Wasze odpowiedzi.

Kwestia podkładek to już w dużej mierze zależy jakie kto preferuje.
Niektórzy wolą twarde, niektórzy materiałowe itp.

Również każda mysz nieco inaczej na danej powierzchni będzie się zachowywać jak i czujnik optyczny/laserowy.

Ja mam Ravcore Ravpad S32 (32cm x 27 cm x 0.3 mm)
Faktura materiału, ładnie obszyta, z drugiej strony gumowa warstwa, więc trudno ją przesunąć. Pomiędzy jest cienka warstwa pianki. Daje lekki opór dla ruchów muszką (nie lubię tych zupełnie śliskich)

Biała podkładka MEGA będzie się brudzić :confused: