Podkładka SteelPad QCK Heavy, warto?

Czy Podkładka SteelPad QCK Heavy jest dobra? Już ja zamówiłem i chyba trochę żałuje, powiedzcie coś na jej temat proszę.

To dobry wybór i powinieneś być z niej zadowolony.

Tutaj znajdziesz kilka opinii jej posiadaczy http://www.komputronik.pl/Myszki/Podkla … ,id,15984/

Ja bym wybrał Icemat 2nd edition, sam ją mam i jest super ale ta QCK też może być ale to ‘szmatka’ :stuck_out_tongue:

No właśnie sie boje żeby to nie był jakiś szajs.

to nie jest szajs. To są jedne z najlepszych podkładek materiałowych

Posiadam taką i jest bardzo dobra ;). X-750F stała się na niej bardziej precyzyjna ;).

Jeżeli zamówiłeś na necie masz prawo zwrócić (do 10 dni) oczywiście nie rozpakowując towaru i wymienić na inny.

Bardzo dobra podkładka

Nie nie będę robił siary :stuck_out_tongue:

Mam tą podkładkę, ale wersję mini. Idealna do gry np. w Counter Strike. Sam Pentagram ich używa, także można polecić. Sam miałem podkładki typu darmowe - rozdawane, ale po kupnie tej podkładki nie mam zamiaru się przesiąść. Polecam, bo naprawdę warto. Idealne prowadzenie, wielu mówi że myszka laserowa nie chodzi precyzyjnie i ucieka kursor - bzdura, wszystko chodzi pięknie, nigdy nie zdarzyło mi się, aby kursor zaczął ‘wariować’.

Qck jest dobra ale bez przesady, pentagram (teraz mym wcale nie gral na qck) tylko w pgs grali na ss lub jakiejs nowszej a teraz w mym graja na qpadach, a najlepsza szmacianka to Qpad Ct

do 5 dni, nie tylko w internecie ale również w każdym innym normalnym sklepie

podkładka git