Podkręcamy celerona!

Witam nie wiem czy to ten dział ale wydał mi sie “najodpowiedniejszy” ale do rzeczy to mój komp:

b8b84fab19466995m.jpg

dzisiaj zaktualizowałem se bios do najnowszej wersji jaką znalazłem.

Wie ktoś morze jak podkręcić mojego proca?

Szymon, nei wiem ile starodawny celeron wytrzyma. Próbujesz uratować swojego komputera od klęski - muszę cię zasmucić, nie uda ci się to.

Złączono Posta : 14.08.2007 (Wto) 16:47

Ty nie umeisz nawet do BIOSU wejść, o czym my rozmawiamy kolego.

asrock+celeron = marne kręcenie,zyskasz na temperaturze a nie na wydajności

ty ciągle gadasz o tym swoim piecu ;|

do biosu wejśc nie umie ale go zaktualizował… no no

A jak pewnei do niego wejdzie to wyjściem z niego bedzie przycisk ‘‘Power’’ :slight_smile:

Szymek daj sobie spokój z kreceniem tego Celefona :wink: Nic Ci to nie da :stuck_out_tongue: A pozatym AsRock to kręnia sie nie na daje wiem bo mam tego szrota :x

weś sie zaktualizuj! przeciesz pisałe w innych topikach rze sie nauczyłem!!@

i nie spamuj

ale na strnie producenta płyty pisze coś o sefty overloking

Pisać, to może pisze, ale AsRocki do kręcenia się nie nadają.

dobra ok

do zamknięcia

to naucz się jeszcze pisać poprawnie :roll:

Szymek2.0 jak tak bardzo chcesz zacząć te wielkie “OC” to podaj jak masz zasilacz…jak będzie wszystko ok to poczytaj pare wcześniejszych tematów,tam było o OC.

Gdzie tutaj spam widzisz? Przycisk Power ma kazdy komputer.

:x

mam pytanie… co chciałeś powiedzieć w tym zdaniu, bo nie za bardzo rozumiem :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

celerona nie opłaca sie podkręcać bo na wydajności nie zyskasz! ;/ szczególnie przy nie nadającej sie do tego płycie głównej

ja mam 1.7 i jakiegos zjebanego epoxa

jak podkręcę go do 1.95 to różnicy nie zauważam

dobrze wiesz o co chodzi…

nabijanie postów… :roll:

Złączono Posta : 14.08.2007 (Wto) 19:43

no to jest konkret :piwko:

Nie podkręcaj, bo to tylko dodatkowe ryzyko wprowadza, sam miałem tego procka poszedł tylko na 2,0 Ghz wiecej sie nie dało, a i tak tego nie odczułem. Na dobrą sprawę zyskujesz tylko wyższą temperaturę.

Epox to dobra firma i nie wymyślaj :stuck_out_tongue:

250Mhz to faktycznie różnica nie zauważalna podkręć go o 1ghz to myślę że poczujesz ale ciepło :stuck_out_tongue:

ja mam 2.8 chciałem do 3.0 podkręcić :roll: :roll: :roll:

Nic ci to nie da - tylko większa temperaturę :slight_smile: . Ghz nie świadczą o wydajności. Celerony to przeżytek. :slight_smile: :slight_smile:

tyle to nawet nie ma sensu podkręcać jak już to podkręcać o 800mhz i więcej bo inaczej to różnicy się nie zauważy