Podkręcania karty graficznej

Witam, otóż  jestem posiadaczem “wspaniałej” karty graficznej nvidia ge force 210 512MB DDR3 i zamierzałem ją podkręcić i sobie pomyślałem że o maxymalnie 100 mhz podkręce bo więcej nie uciągnie i ku mojemu zaskoczeniu  jest takie coś i temperatura nie poszła w ogóle w góre, nawet zmalała o 2 C i teraz nwm czy coś z moją karta graficzną jest nie tak czy program zle pokazuje. Prosze o pomoc.56fa26adb9960_Podkrcanie_GPU.thumb.png.0st 

To jest karta do zastosowań biurowych - co zamierzasz osiągnąć przez jej podkręcanie ? Co do temperatur - to 2 stopnie to dla programu jest w granicach błędu pomiarowego czujnika temperatury, ale z drugiej strony - zwiększenie zegara o 100 MHz to tyle co nic.

podkręcanie GT210 jak w jakiejś grze zobaczysz różnice to daj znać

jak użycie GPU jest na 0% to co ty chciałeś zobaczyć za skok temperatury i do tego wiatrak dałeś na 100% to temperatura spadła co w tym dziwnego?

Po prostu mi chodzi o to, że to normalne że mam te 2 współczynniki na maxa i temperatura ani nie wzrasta ani nic sie nie dzieje czy to jest normalne ?

włącz grę i zacznij grać tak z 30 minut, opisz wrażenia

Włączyłem Dead Space’a i teraz nie miałem takich mocnych spadek fpsów tylko wszystko było na poziomie 20-25 fpsów bez z cinek do 10-15 więc coś się tam poprawiło i w końcu można zacząć grać