Podkręcanie GeForce 5200 Fx(128mb)

Witam.

Chciałbym podkręcić swoja kartę GeForce 5200 Fx(128mb) chociaż troszkę bo chciałbym żeby mi gry chociaż trochę lepiej chodziły.

Wiem że na tej karcie nie ma zbyt dużych możliwości OC ale jakby mi płynniej gry chodziły to byłbym wdzięczny. Podajcie jakieś programy do podkręcania czy coś, i jak to sie robi. Czekam! :smiley:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … highlight=

ekhm … posiadam taka kartę i ta karta to typ typowo “nie podkręcalny” wzrost w 3d marku 03 o 150 punktów to chyba mizerny wynik ? w grach ten przyrost był nieodczuwalny więc lepiej sobie darować OC tej karty iją zmienić choćby na radeona 9550 który sie dobrze kręci :slight_smile:

nie ma sensu

ja miałem fx 5200 250/500 i podkręciłem chyba do 300/550 i nie miałem za wielkiej różnicy… w tr:l był 1fps szybciej a w 3dmarku 2001 pkt zmalały

Użyj Coolbits. Jest to mały dodatek dzięki któremu pokazują się ukryte właściwości kart nVidia. Jednym kliknięciem można podkręcić kartę graficzną. W wypadku FX 5200 ten wzrost jest niewielki (około 10%), tak jak napisał author_vision , pomyśl lepiej o wymianie.

ps.

Coolbits wymaga sterowników wyższej serii niż 55.xx

OTy kosmos.JNJN