Podkręcanie Intel Core 2 Duo T575 Asus F3sg

Witam

Mam można by tak rzec, problem. Chciałbym podkrecić swój procesor (Intel Core 2 Duo T5750 @2.0 GHz) z 2.0Ghz na ok 2.2 Ghz lub 2.3 Ghz w laptopie Asus F3sg i tu problem czy da sie prodkrecić tak bardzo procesor w laptopie i jak max mozna by było podkrecic ten procesor.No i jeszcze jak to sie robi XD jeszcze nigdy niczego nie podkręcałem wiec bardzo prosze o pomoc.

zapomnij, nawet takiej opcji w biosie nie ma

No musi sie jakoś dać to ze w biosie takich opcji nie ma nieznaczy ze sie nie da. Przecież nie ma rzeczy niemozliwych. :]

w laptopie lepiej procesora lepiej nie podkręcać za słabe chłodzenie

Moze lepiej nie podkrecac ale jak patrze na tych co maja tego samego laptopa tylko wersje 2,4 Ghz to mi sie zle robi bo moze maja dysk 250… moze maja ten 1 gb mniej ale maja 2,4 Ghz! : P a pozatym to tylko 200Mhz ;] kolega potrafił podkrecic Pentium 4 z 1,6 na 2,4 i nie palac procka (oczywiscie w zwykłym komputerze…) to tutaj te 200 Mhz to powinien być pikuś(100 Mhz mnie nawet zadowoli… ;D)

No i co z tego? NIC TO NIE DA. Uwalisz laptopa i dodatkowo w serwisie się pewnie domyślą co robiłeś i nie masz ani laptopa, ani pieniędzy. Nie da się w większości laptopów podkręcać niczego. Jak chcesz zaszpanować to znajdź inny pomysł (ehh #-o )

tylko oni mają inny procesor, sam patrzyłem, żeby swój podkręcić ale 0 możliwości w biosie, w internecie nic nie na ten temat.

A ja powiem tak. Jesli sie fizyczne nie da to nie podkrece. Jeśli sie da to podkrece. Bo to moj komp jak go spale to moja wina ; P

My nie mamy zwyczaju pomagać samobójcą i uśmiercać sprawny, dobry sprzęt komputerowy. Poza tym nie ten dział.

Jeżeli myślisz o podkręceniu laptopa i gdy się będzie dało to kup sobię takie chłodzenie.

Nic nul nie da sie ? nie ma fizycznej mozliwosci podkrecenia tego procesora? Jesli naprawde nie to nic… kolejny raz bede musiał sie pogodzic ze przegrana.

ale to też jest problem. Znalazłem taki model, ten sam procesor i w nim jest możliwe oc. Można by spróbować wgrać bios.

edit

znalazłem coś link

Dobra… Kolejny raz zabrałem jakze cenny czas forumowiczów. Wychodzi na to ze nie podkrece tego procesora. Jednak dziekuje Bardzo za próbe pomocy.(tak na marginesie mati75 jak mozna by przeczyścic (pozbyc sie roznych nieciekawych rzeczy z pomiedzy klawiszy) klawiature w tym laptopie??)

sprężonym powietrzem