Podkręcanie karty GeForce 640 GT

Chciałbym podkręcić swoją kartę, aby mniej/więcej dorównywała swoim odpowiednikom (np. radeon), ale jestem w tym zielony… tak więc proszę o pomoc. Gwarancji przy tym nie stracę?

stracisz…

daj sobie spokój z tym kręceniem.

to słaba karta i jej podkręcenie niewiele pomoże.

ale jak znam życie zaraz zaczną ci radzić,że pomoże, pytać o zasilacz i procesor… ale nic to nie zmieni

To co mam zrobić? Gwarancja jest jeszcze na dobre 2 lata (chodzi o zestaw komp.), można by własnoręcznie pogrzebać aczkolwiek straciłbym plombę… Jest możliwość, by za opłatą wymienili mi kartę w serwisie?

A nie sądzisz że to pytanie powinieneś do serwisu skierować, a nie do nas?

Pytanie zadałem hipotetycznie, gdyż infolinia serwisu jest czynna do 17’stej. Może ktoś będzie orientował się… (firma Acer, lub jakakolwiek inna)

co masz zrobić?

sprzedać i kupić inną,bardziej wydajną

a jak nie masz z czego dołożyć do trudno…dozbieraj

udaj się tam gdzie kupiłeś komputer i niech ci zamienią kartę zapewne będziesz musiał za nową zapłacić tyle ile będzie kosztowała bo na wymianę za dopłatą nie liczyłbym.A mówiliśmy w poprzednich tematach żebyś nie kupował gotowego zestawu bo będziesz miał problemy potem :roll:

Przynajmniej mam gwarancję, ze składaniem komputera były problemy gdyż każdy doradzał co innego oraz wykluczał poprzedniego ‘radcę’. Poza kartą (jednak 645 GT) procesor oraz pozostałe statystyki nie są takie złe.

kartę możesz podkręcić i spokojnie nie stracisz gwarancji jeśli będziesz podkręcał programowo czyli np takim http://www.dobreprogramy.pl/MSI-Afterbu … 22659.html ustawisz suwaki zapiszesz profil i potem ładujesz ten profil za każdym razem jak chcesz pograć w jakąś wymagającą grę