Podkręcanie karty gf 7600 gs

Mam pytanie, Czy komuś udało sie uruchomić w panelu nVidii, podkręcanie częstotliwości silnika i RAM? (na driverze 97.46) Jeśli tak to prosiłbym o przesłanie pliku X:\Windows\System32\nvcpl.cpl. Dziękuje.

te drivery są jak sie nie myle pod win 2000/xp… sciągnij se nowsze z WHQL (bodajże jakieś setki 100.50 czy jakoś)

dokładnie to ja mam te http://www.nvidia.pl/object/winvista_x86_97.46_pl.html i nawet napewno są do Visty. A na tych 100.65 to mi nawet wydajność spada :oops:

Witam :mrgreen: na Viście nie da się na razie podkręcać w panelu nVidii, (podkręcanie częstotliwości silnika i RAM?) mam gf 7600GT i po prostu nie ma tej opcji, musimy poczekać na inne sterowniki :smiley: a Riva tuner nie działa :frowning:

Kolego tajfun, jak to nie można? Jeśli nie jesteś w temacie, to po co się wypowiadasz? Ja mam Geforca 7900GS i podkręciłem bez problemu programem AtiTool, do pobrania stąd: http://www.idg.pl/ftp/pc_13618/ATITool.0.27.Beta.1.html. Nie sugerujcie się nazwą, bo karty nvidi można spokojnie nim podkręcić.

Dodaj, że Ati Tool działa tylko na 32 bitowej Viście. Na x64 na chwilę obecną nie ma programu do overclockingu kart NV.

wiajcie - podepne sie pod temat

Jaka karte lepiej brac pod Viste - 128MB czy 256MB ? czy to ma jakies znaczenie jesli chodzi o Viste

Bo chce kupic giganta podkrecalnosci czyli slynne Galaxy 7300Gt ktora super sie kreci - tylko nie iwem czy z 128Mb czy z 256MB ? cene okolo 100zl roznicy

Czy przy 128Mb moga byc problemy z graniem na Viscie ?

Generalna zasada - IM WIĘCEJ WŁASNEGO RAMu TYM LEPIEJ :slight_smile: Tutaj nie ma się co zastanawiać - Vista nie lubi kompromisów.

Pozdrawiam

czyli co lepiej brac z 256MB ramu ? lepiej doplacic te 100zl ?

Oczywiście, że tak.

Portal Galaxy 7300GT to nie taki gigant. Jest dobrze ale nie super.

Poczytaj sobie o Galaxy 7600GS 256mb 1.2n :). Napisz jaką masz konfigurację to ci doradzimy, którą kartę lepiej wziąć.

Oczywiście, 128MB to KOLOSALNA różnica. Też będę kupował prawdopodobnie nową kartę i będzie to Galaxy 7300GT 256mb/128bit 1.2ns Zalman Edition :).