Podkrecanie karty grafiki

witam posiadam karte geforce 7600 gs silent standardowo ma ona procesor i pamiec sutawioną na 400/400 mhz ja podkrecilem ją do stanu 500/409 nic sie nie dzieje zadnych bledow graficznych komputer sie nie wiesza moze tak zostac czy jednak zmniejszyc boje sie zeby karta mi sie nie spalila prosze o pomoc

jak nie masz za wysokich temperatur to nie

Sprawdź w 3dmarkiem03/06 (mi starsza wersja zawsze zawiesi kompa jeżeli prze taktuje rdzeń)

Sprawdzaj temperatury. Dobrze włączyć test w AtiTool nawet na 30minut… no i grać. Jeżeli nic się nie będzie działo to zostaw.

robilem test w 3d marku przed otrzymalem 2499 pkt teraz 2747 roznica mala jest ale czy to starczy aby podniesc wydajnosc? przyspieszylo cos?

Ja mam Giagabyte 7600GS z Zalmanem i tak go podkręciłem:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/dc8 … 244be.html

Nawet niezły wynik jak na mnie:] a różnicę w graniu już widać… a kartę mam na AGP.

pozdro!

kurde ja pamieci nie moge podniesc procesor bez problemu ale pamiec to 409 max nawet jesli wyzej podniose o 2 mhz chociaz to juz pojawiają sie bledy

U mnie jest krucho z rdzeniem poszedł słabiutko, a pamiątki cały czas idą. Mam radiatorki na każdej pamięci na karcie.

Na pewno parę klatek Ci skoczyło.

Taktowania na mojej 7600GS to :

639MHz na rdzeniu

1810MHz Pamięci :stuck_out_tongue:

Proszę używać polskich znaków, opcja edytuj i popraw posty.JNJN