Podkręcanie procesora i pamięci

Chciałbym się dowiedzieć jak zrobić żeby pamięci mnie jak najmniej ograniczały kiedy będę próbował ustalić górną granicę podkręcenia mojego Athlona 3500.

Mam goodramy 533mhz (2x512), w biosie moge ustawić DRAM Speed na 400mhz, 533mhz, 667mhz, 800mhz i teraz pojawia się taka kwestia - czy jeśli dam 400mhz na pamięci i zaczne podnosić FSB to o pamięci moge się nie martwić czy nadal będą mnie w jakiś sposób ograniczać? Jeśli nie to czy powinienem jeszcze ustawić jeszcze coś np. timingi (na tym sie nie znam), żeby pamięci jak najbardziej wykluczyć z OC?

wraz ze wzrostem htt wzrasta taktowanie ramu, na tych 533 za dużo nie podkręcisz, wymień je na mushkiny 800mhz i gra gitara

A czy jeśli zmniejsze taktowanie pamięci na 400mhz czyli mniej niż ich normale taktowanie (533) i potem zaczne podnosić FSB to - oczywiście pamięci zaczną iść w górę (od 400) - ale jeśli będą poniżej normalnej wartości (533) to nie zyskam na tym dodatkowego pola manewru dla procesora?

Głównie chodzi o to, że jeśli mam pamięci 533mhz ustawione na 400mhz i podkręce je z tych 400 na powiedzmy 450 to dla nich tak będzie samo jakbym podkręcił je z 533 na 583 (tyle że na mniejszym dzielniku) i dalej będą uniemożliwiać większe OC procesora ?