Podkręcanie procesora Intel Celeron 501MHz

Czytałem o tym podkręcaniu i pisze ze kazdy procesor w inny sposób sie podkręca… Moze ktos wie jak podkręca sie intel Celerona 501MHz??

Fajnie by było jak by ktos wiedział 8)

Może nie w inny sposób, lecz każdy ma inną granicą do której da rade się go podkręcić.

W dziale Hardware(tam gdzie posta powinieneś napisać :stuck_out_tongue: ) możesz sporo poczytać o O/C

dobra wchodze do BIOS-u

znalazłem niewiem czy to to czy nie…

!!

o co mniejwięcej z tym chodzi?

Koniec serii CPU,praktycznie nic nie podkręcisz,a w sumie to nie ma co podkręcać bo więcej może być strat niż zysku.

Taniej i szybciej wyjdzie Ci kupić nowy procek

no dzięki, wiem ze zakup bardziej sie opłaca, ale mam jeden problem na przeszkodzie z zakupem: ojciec który uwaza ze mój gratek przezyje jeszce nas wrzystkich :confused: hehehehhehe moze i przezyje ino na smietniku :smiley: a chciałbym wycisnąć z tego gratka juz wrzystko co sie da…

Nie ma szans :frowning:

Jak coś z niego wyciszniesz to i tak nie odczujesz zadnej roznicy a mozna spalić łatwo procek więc się nie opłaca.

aha… to jak nie to nie… niebende gratka narazał :wink:

A sabotaż nie wchodzi w grę? Może jak specjalnie go uszkodzisz to rodzice stwierdzą, że jednak na czymś musisz pracować i Ci nowy kupią :lol: :lol: :lol:

no wlasnie do tego sie przymiezam hehehe ;> 8 lat sie uzeram z gratkiem a przekonac ojca sie nie da heheh więc sie trzeba posunąć do drastycznego przedsiębwzięcia :lol:

PS: ale prawde mówiąc wolał bym miec tego gratka do testów:D i nowego gratka :wink:

Ech… Jak dostałem nowego (3 lata temu) to myślałem, że starego zachowam na eksperymenty ale ■■■■ zbita, bo staruszka zagarnęła moja mama z siostrą. Z eksperymentów nici, tylko na co on im jak i tak wszyscy z mojego korzystają, a stary leży odłogiem i nie mogę go przejąć, bo “ważne dane” na nim są… żenujące. :oops:

ee to kupic dysk wazne dane zachowac na starym dysku…

no wiesz, zdaza sie ze cos dostaniesz, a ty niekorzystasz tylko inni hehe tez to zkąds znam :wink: ale jest jakies wyjscie… kupic 3 kompa hehehehehhe :wink:

A co do podkręcania tego gratka to jednak nici…

i mam jeszcze problem, ze instrukcja plyty glównej( i BIOS-u) jest in English więc to mi nie ulatwia sprawy ;/

Pozdro!