Podkręcanie procka Intel C2D E8200 i grafiki Asus Nvidia GeForce 6600

Witam chciałbym podkręcić procesor i grafikę, nie wiem o ile, jak. Proszę o pomoc, Używam programu (EasyTune5 Pro)

Systemowo czy w BIOS chcesz się bawić?

Jak jest najlepiej

Najlepiej w BIOS ustawić, ale musisz mi powiedzieć jaki masz BIOS, czy jest sflashowany (aktualny), jaki masz zasilacz oraz jakie chłodzenie.

tutków w necie multum

Mam taki BIOS, Chłodzenie na procesorze to Pentagram Freezone, zasilacz z podpisu

@Zamahowiec, przeczytaj to raz jeszcze:

 

 

jeśli nie wiesz jak się do tego zabrać, lepiej sobie odpuść. OC wymaga przynajmniej odrobiny obycia.

Podkręcanie nic nie da bo o ile procesor jest nawet nawet to grafika to złom i nic jej nie pomoże.

proste to jest tylko tutka starczy ogarnąć,napięcia na cpu i ram z auto na sztywno, ratio ramu w dół i fsb razem z vcore w górę, i proc podkręcony, zwiększamy fsb co 10Mhz i robimy testy jęli się system się nie uruchamia lub ma problemy to zwiększamy vcore, jeśli się uruchomi to test w OCCT

 

ma taki bios i pokazać zdjęcie z ekranu głównego to już poziom hard, to jak zrobić zdjęcie łopatki z piaskownicy i kopie tym

wiesz że bios jak każde oprogramowanie ma swoje wersje? jakąś numeracje, nazwę? kojarzysz coś?

i ty się chcesz brać za podkręcanie? ja się boje że coś popsujesz bo to też nie jest takie trudne przy grzebaniu z napięciami