Podkręcanie Quad 6600 i GF Gigabyte 8800 GTS 512 MB

Napisz jaki w ogóle masz sprzęt?

płyta gówna: Gigabyte GA-M61PME-S2

Procek:QuadCore AMD Phenom X4 9550,1762 MHz(11x160)

A zasilacz ? Marka , moc - najlepiej całe oznaczenie ? Ps. w skład komputera nie wchodzą tylko 2 części… :wink:

Tu masz podobny temat: KLIK Przestudiuj ,a dojdziesz co i jak… :wink:

A jaka karta graficzna? ,bo czuje że masz zintegre,więc jeśli dobrze myślę to kręcenie proca nic nie pomoże,musisz kupić karte graficzną.

Strzelał, biegał szybciej w grze? :-s Jak przejdziesz BIOS to może szybciej będziesz… Albo poszukaj kodów. :mrgreen:

Nie sądzicie, że to bezsensu? Podkręcanie procesora, bo moi koledzy w Warrocku szybciej biegają i strzelają… ](*,) Wiesz chociaż jaki mają sprzęt? Widzę, że nie masz w ogóle pojęcia o podkręcaniu…

To ja wytłumaczę,podkręcanie procesora zwiększa w grach liczbę kratek na sekunde (FRAME PER SECOND) czyli fps,szczyt płynności osiągamy mając 60 fps,lecz są gry w których więcej fps daje np: dłuższe skoki(Q3 ,COD4) ,nie są to ogromne różnice ale widać je gołym okiem że ktoś skacze dalej:P ,a z twoich opowiadań poprostu grasz z cheaterami(poprostu robią cię w ch…, balona :D).

zasilacz raczej nie wystarczy polecam Ci ten http://allegro.pl/item1100155519_zasila … _gold.html i musisz jeszcze dokupić lepszą obudową i chłodzenie na CPU i GPU wtedy podkręcisz o jakies 75% pod warunkiem że Twoja płyta obsługuje i czy masz mnożniki odblokowane. Za wszystko zapłacisz jakieś 3000-4000 zł chyba że zdecydujesz się na bloki wodne markowej firmy no to kwota oscylować będzie koło 5000zł ale ja bym dołożył do tych 5000zł te 22000zł i kupił nowy komputer o ten http://allegro.pl/item1107300006_moc_3d … dsmax.html gwarantuje Ci że bez czitów byś szybciej biegał skakał strzelał latał wczytywał gre itp :slight_smile:

@UP

Jeśli odnosisz się do pierwszego postu, to zanim napiszesz coś więcej na forum polecam się dokształcić. Już czytałem przed chwilą o jakiś bardzo wymagających Simsach i o problemach z SLi, a z “emu crossfire” nie (cokolwiek to miało znaczyć), z Twojej strony…

Ten zasilacz co ma powinien się nadać do OC (Chieftec 450W), a kupowanie elektrowni za ponad 1000zł to chyba działanie Twojej bujnej wyobraźni. Oczywiście, że nie ma odblokowanych mnożników, bo w Q6600 są zablokowane. Sam ma odblokować?

Obudowa, chłodzenie, zasilacz i wychodzi nagle 4000zł? To jakie Ty chcesz podzespoły? Ze złota?! Bloki wodne to już przesada…

I chyba się pomyliłeś, bo kolega, który zakładał ten temat chciał podkręcić swój komputer, a nie szybciej biegać jak bknop2