Podkręcanie Redeona 9550 pro

Witam wszystkich…Na początek chciałem sie zapytać czy nie wiecie jak podkręcić kartę podaną w tytule…Z góry dzięki za informacje…:):slight_smile:

Szukaj

Ściągnij sobie sterowniki Omegi ze strony http://www.omegadrivers.com albo coś takiego. Mam identyczną kartę i nie polecam jej podkrencania , w ogóle odradzam kupowania jej , jest do bani ;/ nie widze żadnej różnicy miedzy Radeonem 9550 a moim starym GeForcem 2 Titaniumem…

:shock: Podczas pracy w Wordzie różnicy napewno nie widać. JEdnak podczas grania mozna już ja dostrzec…

widać taką różnicę , żę gry jak mi się cięły tak dalej sie tną … jeżeli nie wiesz o czym mówie to nie komentuj , chłopak pyta o rade a Ty offtopy walisz…

Chester.ftw wale ot? Ty walisz - pyta się jak podkręcić, a nie czy się opłaca.

Jak chcesz grać w S.T.A.L.K.E.R’a na max detalach to się nie dziwie że się tnie. Karta jest lepsza od GF 2. ;]

nawet nie instaluje takich gierek :] jak chce niek podkreca po pierwszym tygodniu zobaczy pierwsze skutki uboczne … temperatura i zaklucenia w postaci paskow na monitorze to znak ze karta zaczyna dzialac nieprawidlowo - przynajmniej ja tak mialem :smiley:

Nieumiejętne podkręcanie może się tym właśnie skończyć ;] Temperatura? Zawsze trzeba dbać, aby za wysoko nie podskoczyła. Paski? Przekręciłeś pamięci. ;]

BTW bez podnoszenia napięcia temp. aż tak wysoko nie podskoczyły.

core i memory podkrecilem leciutko ale i tak nie widzialem wiekszych efektow naprawde … nie oplaca sie ryzykowac utrata karty bo jak ktos chce super wodotryskow zainwestuje w cos drozszego :] nie kluc sie ze mna kolego bo komus sie moze krzywda stac :stuck_out_tongue:

bo podkręciłęś za słąbo - dlatego nie było efektów.

a jak nie ma kasy? Pozatym słyszałeś kiedyś o overclockingu? :wink: Ludzie są w stanie siedzieć godzinami przed kompem, byle mieć kilka megazerców więcej niż poprzednio.

Raczej nie mi :roll:

BTW. Twoja karta poszła do krainy wiecznych megarzów pewie przez zasilacz. ;]