Podkręcenie Karty Graficznej Nvidia GeForce

Witam.Na sam początek podam mój sprzęt : 

  • Pamieć ram 2x1 GB - Kingston oraz 1x2 GB - GoodRam ( W sumie 4 GB ) - DDR2

  • Kartę graficzną Nvidia Geforce 210 1GB GDDR2 128 bit

Model Name : GV-N210D2-1GI

  • Procseros AMD Athlon™ 64 X2 Dual Core Processor 5200 +   2,7 GHz

  • Dysk ST3250410AS ATA Device (232 GB) ( Podzielony na 4 Partycje )

  • Płyta główna Gigabyte GA - M56S - S3

W grach nawet sprzed 2-3 lat ciężko jest zagrać na średnich detalach, nawet czasami na niskich klatkuję.Gdy zakupywałem tę kartę nie znałem się jeszcze na tym i oceniałem karty po pojemności GB.Teraz wiem że tak się nie robi.Moje pytanie brzmi: Czy da się coś podkręcić tą kartę ? Nie oczekuję zbyt wiele ale żebym w miarę mógł pograć w gry.

 

Pozdrawiam,Stasio132

Bardzo mi przykro ale z tą kartą nawet w przypadku wyczynowego overclockingu niewiele zdziałasz. Obawiam się, że jedynym trafnym krokiem będzie próba zakupu nowej karty graficznej.

 

Weź, daj sobie spokój, co byś nie robił karta do pulpitu i multimediów.

Nic nie da rady ? Nie chodzi mi o jakieś rewelacje ale o w miarę normalne granie.Niektóry gry ( Fifa 13 ( Średnie ), ETS 2 ( Wysokie ) ,TF 2 ( Wysokie ),Loadout ( Średnie ) , Warframe ( Średnie ) , Mafia II ( Średnie ) , DMC ( Średnie / Wysokie ).Dają radę w około 25 - 35 ( nawet czasami 40 ) fps.Tylko że czasami spada to przez co mnie klatkuję.Więc podkręcenie karty powinno wystarczająco pomóc.Tylko nie mam pojęcia jak,gdzie i co dokładnie zrobić.Tak więc proszę o wyjaśnienie jak podkręcić tą kartę aby jej nie spalić.Z góry dziękuje.

 

Pozdrawiam,Stasio132

Zobacz w aplikacjach dołączonych do karty może jest coś do podkręcania?

 

I czytaj:

 

https://www.google.pl/search?hl=pl&as_q=czym+podkr%C4%99ci%C4%87+GF210&as_epq=&as_oq=&as_eq=&as_nlo=&as_nhi=&lr=&cr=&as_qdr=all&as_sitesearch=&as_occt=any&safe=images&as_filetype=&as_rights=#as_qdr=all&hl=pl&lr=&q=czym+podkr%C4%99ci%C4%87+GF+210&spell=1