Podkręcenie karty graficznej

nie… grałem na 1024x768 i nie zacinało mi sie

To czyli warto podkręcić tą karte i kupić 1 GB ram-u bo zbytnio kasy na nową nie mam ;/ ??

Warto kręcić procesor, tego GeForce 8500GT nie warto kręcić bo to mało da, lepiej zmienić grafe.

Kupić 1 GB ramu też warto ale to za wiele nie poprawi wydajności w grach przy tak słabej grafie.

To jak moge podkręcić mój procesor ??

AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 3600+ (2.01 GHZ)

Czy do tego jest potrzebny jakiś program ?? Od razu mówię że nie mogę rozkręcać obudowy :frowning:

zasilacz?? albo jakiej firmy jest obudowa…

podkręca się w biosie… nie żadnym programem…

jeśli nie możesz rozkręcać obudowy to oznacza że kupiłeś złożony zestaw… a to oznacza że masz zasiłke szort… firmy takiej, jak obudowa…

PS. obstawiam że buda jest firmy tracer :wink: zgadłem?

PS2. ja bym się nie bawił w OC na zasiłce z czarnej listy… grozi uszkodzeniem kompa… a jeszcze mogliby wyczytać info z biosa i kompa już ci nie przyjmą na gw…

Karta szrot wymiana … nic nie da za bardzo podkręcenie.

Komputer miałem stary lecz dałem do servisu gdzie mi wymienili tylko sam środek a obudowy nie

a gdzie moge sprawdzić jaki mam zasilacz ?

rozkręcając obudowe… nie da się żadnym programem

Tylko że jest taki problem że ja mam specjalne “plomby” że jak rozkręce to komputer traci gwarancje ;/

no to marka obudowy…

O ■■■■ :o :o … ja sie w tym nie zbyt orientuje więc jak możesz to mi wytłumacz gdzie ją moge znaleźć :slight_smile:

a jak poznać markę samochodu??

na obudowie z tyłu powinno być logo albo jakaś naklejka…

Np. w instrukcji od komputera lub z tyłu komputera.

Mam:

Zasilacz: 230V~AC

Obudowa: TRO-797 L Stinger (to chyba to ale nie jestem pewien)

http://img.ktr.pl/o/obtro797/db.jpg

to ona??

nie podkręcaj… masz zasiłkę tracer 350W albo 400W (różne montują)

tracer może ci spalić kompa…

No to ładnie ciebie ten serwis załatwił, więc zapomnij o kręceniu bo jak podkręcisz i nie będzie komp startował i będzie potrzebny reset biosu to nie zresetujesz biosu bo nie można przestawić zworki lub wyjąć baterie aby zresetować bios, zaniesiesz kompa do serwisu i po gwarancji.

Nie to nie ta obudowa :frowning:

zrób zdjęcie twojej…

wiem, ale to dopiero na jutro wieczór bo dzisiaj nie mam aparatu ;/